Gran Turismo 5

mataman

New member
Bez reklam
I tak rzeźbia te 1 tys samochodów. Ja sie pytam PO CO?????? Po to aby przejechac sie daihatsu coś tam ???

Może wreszcie na TGS podadzą date premiery.
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
mataman napisał:
I tak rzeźbia te 1 tys samochodów. Ja sie pytam PO CO?????? Po to aby przejechac sie daihatsu coś tam ???

Może wreszcie na TGS podadzą date premiery.

Dokładnie to samo myślę na ten temat. 300 fur ale za to samych wypaśnych spokojnie by starczyło za to dali by więcej torów i wydali to wcześniej. Uszkodzenia słabiutkie ale w końcu są a nie wiemy jakie będą przy konkretniejszych dzwonach, miejmy nadzieję większe.
 

neospiderman

New member
Te 1k wozów to i tak mocno naciągane jest.
Standardowo będzie pewnie po kilka/kilkanaście wariacji na temat jednego samochodu, które będą różnić się znaczkiem na tylnej klapie.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Jak tak to ma wyglądać to ja już wolę grę bez zniszczeń...
Części odpadają, lekko się krzywią i to wszystko. Nie ma zarysowań ani zabrudzeń. Szyby całe po dużym uderzeniu. Po co bajer ze zniszczeniami jeśli ma to tak wyglądać. Mam nadzieje, że gdy gra ujrzy światło dzienne to będzie to inaczej wyglądało.
 

Peek

New member
Bez reklam
Czyli jesteśmy w punkcie wyjścia, bo dalej będziemy mieć odbijające się od siebie przy zderzeniach samochodziki - zabawki tylko, że na wpół oderwanym zderzakiem. Brawo Polyphony!!!

PS: Gdy widzieliśmy render GT5 z E3 tam też Subaru miało tak samo oderwany zderzak, więc chyba innych zniszczeń nie przewidzieli.

PS2: Jednak na renderze na trybie WRC subaru było pięknie przykurzone, ale zobaczymy czy tak będzie, bo przecież to render...
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Kurde coś mi się niestety wydaje, że jednak GT5 nie będzie jakąś super rewolucyjną samochodówką jaka powstała. Będzie miała mase śmiesznych i głupich niedoróbek np tak jak te zniszczenia. Albo tworząc tyle aut i torów mogli się pofatygować i zrobić ślady opon na zakrętach, czy to tak trudno robiąc tak potężną grę?
 

k0val

New member
Forest89 napisał:
Będzie miała mase śmiesznych i głupich niedoróbek np tak jak te zniszczenia. Albo tworząc tyle aut i torów mogli się pofatygować i zrobić ślady opon na zakrętach, czy to tak trudno robiąc tak potężną grę?
jak widać ,tak :roll: w najnowszych nfs nawet to jest :p
 

mietek099

New member
Mi żaden nie działa.

EDIT:
Teraz jest ok ;] BTW, trochę martwi info o braku zniszczeń dla wszystkich fur. Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie w praniu.
 
Ostatnia edycja:

premek111

Active member
Bez reklam
nie chodzilo o damage tylko inne widoki,z maski,a jesli chodzi o damage to jestem rozczarowany,ciekawe co zrobia,jesli w ogole ze zmiennymi warunkami pogodowymi,
pozdrawiam
 
Do góry