Gran Turismo 5

-AS-

New member
SierzantHarris napisał:
Tjaa...dyskutować to chciałem o gt5 ja a Ty to chyba chciałeś się czasem z kimś po pupie poklepać czego dałeś niedawno przyklad pisząc "sam lepiej tego bym nie ujął" czyli "your tongue between Debeefs Hunkers". Dyskusja to dyskusja a fanbojskie lizanie się nawzajem po jajcach to co innego. Ale skończmy już to bo nie ma sensu a Ty przecież dobrze wiesz jak jest..tak jak Bambolo.

Dyskutowac, to trzeba umiec. Do dyskusji przydaje sie cos, co nazywa sie kultura osobista... mam nadzieje, ze kiedys slyszales to stwierdzenie... z pewnoscia jednak, nie wiesz co znaczy.

'Lizac sie po jajcach' to mozesz u siebie 'na polu' ze swoimi kumplami.

Dalsza rozmowa z Toba, jest calkowicie zbedna.

------------------------------------------------------

Co do zniszczen, to moze jednak poczekacie na jakies pewne informacje z pierwszej reki, zanim zaczniecie jechac na PD, Sony i GT?


Pozdrawiam
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Ale przecież Ty chyba rozumiesz że ja wyrażając swoje zniesmaczenie, spowodowane twoim lizaniem się po jajach i klepaniem po dupci z kolegą Debeefem, jasno dałem Ci do zrozumienia że takie sporty mnie nie interesują także uznam że twoja propozycja zaproszenia mnie do trójkąta byla niesmacznym żartem. I pamiętaj że jak będziecie się zabawiali to kolega Debeef coś wspominał o jakichś problemach z sercem tak więc uważajcie chlopcy bo to ma być przyjemność a nie chcielibyśmy by kolega z gazowni nam zszedł w trakcie waszych beztroskich pieszczot.
 
Ostatnia edycja:

debeef

New member
Bez reklam
SierzantHarris napisał:
O co chodzi z tym zapowietrzaniem, pytam się bo nie wiem - masz jakieś kłopoty z żołądkiem? Co to jest bold i do czego sluży? (mam nadzieję że Ci pomaga) Napisalem w tym wątku ze cztery posty a Ty mi tu od jakichś trolli wstrzyki montujesz (wikipedia->i wiem co to troll) bo napisłem jak jest i że ten wątek powinien nazywać się fanboj parade. Może masz rację, jeśli chcę normalnie podyskutować na temat gt5/forzy/ścigałek to rzeczywiscie nie powinienem tu wchodzić bo to zły adres. Jaka szkoda. A na żołądek to polecam manti.

end of offwtop

Dawno się tak nie uśmiałem, jak się kogoś obraża to się potem wydaje, że wszyscy Cię chcą obrazić...hehehe
Bold jest pogrubieniem trzcionki, której to od pewnego momentu zacząłeś nadużywać, stąd też moja obawa o twoje serce:D
Co do wymyślonych przez ciebie problemów gastrologicznych, nie mam ich ale dziękuję za troskę. Trollowanie nazywa się sposób udziału w dyskusji jak tutaj stosujesz. Jeśli chodzi o twoje "fanboy parade" to chyba jest "One man show", bo oprócz Bambola nikt tu chyba bezkrytycznie na GT 5 nie patrzy. Co do twoich insynuacji natury homoseksualnej...wydaje mi się że powinieneś udać się jak najszybciej do specjalisty, na pewno nie zaszkodzi, a najprawdopodobniej Ci się polepszy.
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Czyli mam rozumieć że obraziłeś się na słowo fanboj. Hmm..jeśli nim nie jesteś to w czym problem, przecież w takim wypadku to nie było do Ciebie? Taa...wielu jest na świecie niedotykalskich-przewrażliwieńców którzy za obrazę mają np. słowo kaczka. Czcionka była gruba bo coś z moją klawiaturą już krucho. A to że ktoś pisze coś pedalsko nie oznacza że jest homo więc nie miej kompleksów.
 

debeef

New member
Bez reklam
Z twoich postów wynika, że dla ciebie "pedalsko" znaczy "jest napisane coś czego nie rozumiem". Dlatego dziękuję za komplement...choć z drugiej strony czy może być komplementem napisanie czegoś czego nie ogarnia istota tak prosta??
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Jak napiszesz mi czego nie ogarniam to Ci odpowiem na twoje pytanie. Bo ja dobrze rozumiem dlaczego nazywam kogoś fanbojem ale Ty raczej już nie bardzo rozumiesz dlaczego kogoś nazywasz prostakiem.
 

debeef

New member
Bez reklam
Wystarczy przeczytać twoje posty by wiedzieć...nawet ty musisz zauważać na jak rynsztokowym poziomie one są. Co do zrozumienia to sam się pytałeś o znaczenie części moich postów.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Gorzej jak dzieci. Ludzie ile wy macie lat? Nie chcę mi się zaglądać w wasze profile, ale chyba więcej jak 12 to nie macie...
 

Dawidowski1000

New member
Tak mocno to się już dawno nie śmiałem. :-D :-D :-D Panowie przecież to niedorzeczne, a taktyka "Oko za oko" "Ząb za ząb" do niczego nie prowadzi, wiem bo sam się już o tym przekonałem. Peace !
 

dienekes' shade

New member
Łojej... I bynajmniej nie odnoszę się to wymiany zdań powyżej. Ręce mi opadają. Odpaliłem, po półrocznej przerwie, GT5:p i wciąż nie mogę zrobić aktualizacji do Spec III. To jakiś fatalny żart :rolleyes: Albo wywala w pierwszej sekundzie, albo w 1/2, a szczyt załamania osiągnąłem przy "errorze" w 80% pobierania. Uh...

Na domiar złego, jestem beznadziejny w drifcie :D Długie tygodnie nauki przede mną.

EDIT: Czysta loteria... Po wyalniu żalu w tym poście, odpaliłem grę i update wskoczył za pierwszym razem. Po 6ciu miesiącach prób. Nieźle :D
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Faktycznie, jest coraz goręcej... Uff, zapowiada się kolejny upalny dzień w stolicy :roll:

Wracając do Prologu, driftuje ktoś na kierownicy? Dopiero zaczynam i chciałbym wymienić spostrzeżenia ;) Specjalistom od jazdy bokiem na DS 3 od razu serdecznie dziękuję :)
 

dienekes' shade

New member
Szkoda, że w grze brzmi tak bezpłciowo/ nie tak, jak w realu.

Wyprzedzając ripostę rozpędzonych fanboy' ów - tak, wiem, auto powstało później niż gra/ dodatek zawierający ów samochód.
 

dienekes' shade

New member
Tak właśnie wygląda "rozmowa na temat", czyli tak, jak życzy sobie założyciel tego wątku - zero odpowiedzi na pytania bezpośrednio związane z samą grą. Happy? :rolleyes:
 

dienekes' shade

New member
O czym? A o tym, o czym pisałem 26 czerwca, chociażby :rolleyes: Od kiedy "rozmowa na temat" jest uzależniona od istnienia nowych faktów? :hmm:

Sęk w tym, że na tym forum, jak widać, nie ma partnerów do merytorycznej dyskusji w przedmiocie GT5:p. Poprzez mój mały "eksperyment", chciałem uświadomić ów fakt założycielowi tematu, który co i raz narzeka na offtop. Jak widać, gdyby nie OT, ten temat już dawno umarłby śmiercią naturalną. Zresztą, wiemy o tym nie od dziś ;)

Szkoda.
 

Carbon_

New member
Bez reklam
A o czym tu gadać? O renderze który pokazują już 4 rok z rzędu na E3? Przecież tej gry nikt jeszcze nie widział w akcji, nie ma szczegółów itp. więc dyskusja jest jałowa.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Powiem tylko tyle od siebie, że uważam, że gra będzie na prawdę dobra. W GT5:p gra mi się świetnie do dziś i jak do tego dodamy lepszą grafę, lepszą fizykę i ogrom pojazdów i torów to nie ma hu**, żeby gra była słaba :D Ale nic więcej nie mówie zobaczymy jak gra wyjdzie, może do Euro się doczekamy :D
 
Do góry