Gran Turismo 5

Forest89

Active member
Bez reklam
Kurde myślałem, że z tym GT5 szybciej się wyrobią :( Tymczasem znowu wróciłem do GT5P. I tak jak już tu ktoś wcześniej pisał. Ta gra u mnie w konsoli przechodziła najwięcej godzin i dała mi najwięcej radości z gry.
 

zbynio81

Member
mietek099 napisał:
GT HD nie ma nic wspólnego z GT5. Jest to tak jakby remake GT4 w nowej oprawie.

taaa... jasne.... nazwa nie ma tu nic do rzeczy
z tego co wiem to ta plansza znajduje sie nawet w GT5P

myślać w ten sposób można powiedzieć, że REMAKE to my mamy od początku istnienia PSX i pierwszego GT

wlaśnie GT HD to początek GT5 jakby tej wersji kto nie nazwal

1.GT HD
2.GT5P
3.pełna wersja GT5 za kilka lat świetlnych :)
 

mietek099

New member
Może i twórcy chcieli aby był to wstęp do nowej generacji gier (i nowej części serii), jaką przyniesie PS3, ale generalnie GT HD opiera się bardziej na GT4 niż na GT5. Porównaj sobie GT HD do GT5 Prologue, które IMO jest właśnie przedsmakiem GT5.
 
Ostatnia edycja:

zbynio81

Member
:-D tak czy siak gra powinna wyjsc wraz z premiera konsoli, wówczas szybko PS3 bylby na miejscu 1
A tak powoli powoli. Jak kupilem konsolke 04.2007r. to nic poza motorstorm i ridge racer i resistance:eek:k: nie bylo
ceny zawrotne a na kazda premiere czekalo sie jak męczennik
teraz jest juz luzik patrzac nawet na Allegro-tylko tu kupuje gry. masa gierek do wyboru a im wiecej w sprzedazy tym lepiej dla nas--nizsze ceny:-D
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Tworzenie rewolucyjnej gry musi trwać. W finalnej wersji ma być duuużo wszystkiego, samochodów i tras. GT5P jest dobrą grą mimo, że to Prolog a muszą wydać grę dużo lepszą od Prologa więc praca nad nią trwa długo ;) Gra wkońcu ma być zabawą na długie miesiące a nie na 1 - 2 tygodnie i do szafy.
 

beamer

Banned
Nie czekamy jeszcze nawet 1 roku...

Dla mnie spoko, bo cały czas jest w co grać na PS3. Ekskluzywów dla PS3 nie brakuje a będzie jeszcze więcej.
 

lighthammer

New member
2011 rok!? Myślałem, że gwiazdka 2009 to ostateczny termin. Niezłe zaskoczenie, ale nie bardzo chce mi się wierzyć. Przecież to jeszcze dwa lata - w takim czasie można zrobić od podstaw dobrą grę z o wiele bardziej skomplikowaną fabułą itp. Myślę, że to gra marketingowa a tytuł ukaże się znacznie wcześniej.

Chociaż przesunięcie premiery może wynikać z tworzenia GT5 na inne platformy - najprawdopodobniej chodzi o to, by gra ukazała się jednocześnie na wszystkie platformy.

Ekskluzywów dla PS3 nie brakuje a będzie jeszcze więcej.

"Dariuszu, dziś środa. Czy masz przygotowane życzenie? HATOR. HATOR. HATOR"
 

beamer

Banned
Gran Turismo 5 wyjdzie tylko i wyłącznie na PS3. Myślę, że na gwiazdkę 2009 najpóźniej.

Polyphony Digital = Worldwide Studios = Sony
 

-AS-

New member
Zrodlem tej plotki jest pewien uzytkownik GTP, ktory wczesniej pare razy sie nie mylil w swoich informacjach. Napisal on dosc enigmatyczny post na owym forum, z ktorego wynikalo by, ze gra wyjdzie albo w marcu 2010, albo w grudniu 2009 rownoczesna, ogolnoswiatowa premiera (dokladnie pisal on o dwunastu miesiacach minus 30 dni, czyli albo poczatek grudnia, albo marzec, w zaleznosci jak zinterpretujemy jego slowa).

Pozdrawiam


EDIT: To jest ten post:

First wind whispers that final reunion will happen thirty nights before twelve months pass and that all winds from the whole world will reunite in the same moment for the first time.

Second wind says there will be more than half of dozen hundreds birds flying in the beginning of the reunion on almost eight dozen of skypaths, and some of the birds will come from the past reunion just resembling the looks of the newborn birds.

Third tale says that for the first time ever skypaths will not be just solid and already known but that new skypaths will be built by birdtamers from the parts of existing skypaths.

Fourth wind is talking that birdtamers will reunite in numbers greater than ever and will be granted with ability to talk to each other, make guilds and alliances with undisputed freedom.

Fifth wind says that reunion will happen in two forms, one greater than other and birdtamers will have freedom to decide which reunion they will attend. Greater reunion will ask for great sacrifice to be made in order to get all present and future treasures without new sacrifices needed, while smaller reunion will come in form already known, asking for more sacrifices if future treasures catches the eyes of the birdtamers.

Sixth wind is telling the tale about different reunion but almost the same as known one, smaller only for the eyes of those who do not want to see it in its whole glory. That different reunion will not happen in the realm same as the known one, but in the different realm which still has not been uncovered to the birdtamers. That realm will resemble realm already known but it will be divine new and made in the image of it.

All those birds, skypaths and birdtamers from all realms will unite for the Feast. And as it is already known, it will be the Feast of the Gods.

Birds = samochody
Skypaths = trasy
Birdtamers = kierowcy
 
Ostatnia edycja:

coiler

New member
Tak jak pisze na gtp amar pokazał dużo wcześniej niż oficjalnie się pojawiły szczegóły z gt4 i wiele innych informacji, nie uznaje tych nowych za pewne ale na pewno są bardzo prawdopodobne...
 
Do góry