Gran Turismo 5

z3

New member
Bez reklam
beamer napisał:
Ostatnio odkurzyłem swoją biblioteczkę starszych gier na PS3 i jakoś naszła mnie ochota żeby znowu sobie pojeździć w GT5: Prologue. Włączyłem i naszła mnie refleksja, że to chyba nadal najładniejsza grafika next-gen...
Wszystko fajnie, szkoda, że te screeny nie przedstawiają braków w wygładzaniu krawędzi... Swoją drogą mogliby już wydać to GT bo ile można czekać.
 

beamer

Banned
Szczupaczek napisał:
Huuuurrraaa!!! Oby to była prawda!!!! Obyyyy!!!!!! :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

z3 napisał:
Wszystko fajnie, szkoda, że te screeny nie przedstawiają braków w wygładzaniu krawędzi... Swoją drogą mogliby już wydać to GT bo ile można czekać.
Zależy na jakim wyświetlaczu. Na Full HD 1080p nie ma ani ząbka. Gra wygląda wtedy jak film. :eek: U mnie na 720p trzeba włączyć tryb kinowy i wtedy aliasing też znika. Te tryby "Game" np. w Samsungu i innych nowych telewizorach kompletnie się nie sprawdzają.
 
Ostatnia edycja:

zbynio81

Member
jak by miała wyjść w tym roku to juz by byly filmiki podkrecajace nas do odlozenia kasy na ten tytul.
Taki długi termin to w tyłek sobie moga wsadzic.
Jestem fanem i graczem GT od czasów pierwszej konsoli PSX ale tym razem mam ich dość.
DOŚĆ przynajmniej do czasu jej wydania :eek:k: napewno kupie ale w zadne PROLOGUE i tym podobne badziewia nie bede sie bawic.
Oby faktem a nie plotkami i wywiadami byly uszkodzenia a raczej ich mozliwosc wlaczenia i wylaczenia (jak kto woli) bo bedzie siepa czekajac tyle czasu na gierke bez powyzszej mozliwosci z realiami pierwszego PSX tyle ze lepsza grafika.

To wszystko przypomina sytuacje jaka jest z DUKE NUKEM FOREVER
 
Ostatnia edycja:

beamer

Banned
Myślę, ze data wrześniowa jest jak najbardziej realna. Latem odbedzie się kilka dużych konferencji o grach, a żeby zrobić hype na Gran Turismo 5 wiele nie trzeba.

zbynio81 napisał:
jak by miała wyjść w tym roku to juz by byly filmiki podkrecajace nas do odlozenia kasy na ten tytul.
Brak filmików nakręcających na GT5? Przecież mamy od roku coś lepszego niż jakiś tam filmik...PROLOGUE!!! :D
z3 napisał:
Tak się składa, że bawiłem się na sony W4500 i ząbki były...
Radze grać w trybie kinowym, bo w trybie "dynamicznym" "Game" czy jakkolwiek w tym modelu to się zwie, aliasing zawsze będzie.

zbynio81 napisał:
DOŚĆ przynajmniej do czasu jej wydania :eek:k: napewno kupie ale w zadne PROLOGUE i tym podobne badziewia nie bede sie bawic.
Za 50-70 zł NAPRAWDĘ warto zagrać w Prologue. :D Gorąco polecam. Wymaksowanie choćby Prologue to naprawdę wiele godzin zabawy. Obok PES2009, VF5, Uncharted jest to moja najukochańsza gra na PS3.

zbynio81 napisał:
To wszystko przypomina sytuacje jaka jest z DUKE NUKEM FOREVER
Co Ci przypomina Duke Nukem Forever? Nie rozumiem. Przecież czekamy na GT5 ledwo 1 rok (GT5 Prologue ukazał się po raz pierwszy 15 kwietnia 2008 r.).
 
Ostatnia edycja:

premek111

Active member
Bez reklam
na razie jedyne co mamy to spekulacje i nieoficjalne info.poczekajmy do oficjalnego stanowiska Polyphony kiedy podadza date premiery.szczerze nie jestem nastawiony zbyt optymistycznie.ale z drugiej strony wiem ze WARTO czekac
pozdrawiam
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Od dawna można z dużym prawdopodobieństwem przypuszczać, że gra nie ukaże się w 2009 roku. Beamer jak zwykle plecie głupoty. Kilka miesięcy temu prognozował, że gra może ukazać sie w pierwszym kwartale tego roku :D
 
Ostatnia edycja:

-AS-

New member
Mozecie nazywac mnie jak chcecie, ale ja dalej gram w Prologue w miare regularnie (mialem jednak ze 2 miesiace przerwy) po ponad roku od premiery (kupilem japonska wersje w grudniu 2007, po czym europejska pare miesiecy pozniej). Zadna inna gra nie spedzila tyle czasu w mojej konsoli co GT5P. Kierownica stoi rozlozona non-stop w living roomie.

Umowmy sie co do jednego, niektorych nic nie zadowoli. Nawet jakby bylaby to najlepsza gra pod sloncem, to i tak znajda sie krytykanci i malkontenci. Czekam tylko na premiere i pojawiajace sie nowe watki pt 'GT5 to lipa'. Nie da sie tego uniknac, czekajac tyle na gre ludzie wyobrazaja sobie niestworzone rzeczy i sami nakrecaja sie w necie. Po co nerwy? Po co spekulacje? Poczekamy, zobaczymy. Jak na razie nie wierze w zadne z tych dat. Uwierze dopiero jak zobacze date premiery na stronie PD. Pamiejtajmy, ze i tak gra najpierw wyjdzie w Japonii, a po jakims czasie dopiero w Europie (w przypadku Prologue bylo to prawie 5 miesiecy roznicy).

Pozyjemy, zobaczymy.
Pozdrawiam
 

beamer

Banned
Ludzie narzekają z różnych powodów na daną grę. Jedni narzekają bo kupili i im się nie podoba (krótko: wiedzą co mówią). Są też tacy co nigdy nawet nie grali, a narzekają (krótko: nie wiedzą co mówią lub ewentualnie bezmyślnie powtarzają po innych). Są też wreszcie tacy co nie grali, a narzekają tylko z zazdrości lub też po to by komuś sprawić przykrość lub co najmniej trochę dokuczyć (krótko: trolle :???: ).

Na tym forum wypowiadają się osoby z trzech tych grup. :rolleyes:

Mając to na względzie, nie zamierzam się gorączkować. Kupiłem tą grę i praktycznie "przejechałem" ją od licencji do licencji (mam już w garażu F1 za 2000000 i Citroena "statek kosmiczny"). Zachowam spokój i będę pisać swoje o tej grze. Mam gdzieś co inni o tej grze wypisują, zwłaszcza tacy co chyba nigdy nie grali albo lubią z tylko sobie znanych powodów gnębić Playstation :cool:.

Co do terminu, to też się nie martwię. Wiem na 100% że zagram w GT5 wcześniej czy później na Playstation 3. Bardzo lubię to w Playstation, że wiem w co zagram i mam zawsze perspektywę coraz to lepszych gier. Gran Turismo 1,2,3,4, 5 Prologue oraz 5 - zawsze warto było czekać!!! :grin:

PS. Ciekawe, ile lat może mieć facet który zazdrości drugiemu facetowi gry jakiejś komputerowej i tak to przeżywa biedaczysko, że wypisuje złośliwości i obelgi na forach internetowych? :rolleyes:

PS2. Jest też czwarta, bardzo specyficzna grupa narzekających na Gran Turismo 5: Prologue. To ciekawe, he he. Ta czwarta grupa kieruje się irracjonalną niechęcią do słówka "Prologue". "Słaba gra i jej nie kupię, bo...bo...to Prologue". :confused: Irracjonalna postawa :confused:, no ale występuje w przyrodzie (także na naszym forum) całkiem często . :rolleyes:
 
Ostatnia edycja:

zbynio81

Member
Taaaaaaaa........ a niektórych filozofia ponosi i podnieta terminem
dlatego też nie rajcuje mnie poniżanie PLAYSTATION a nwet XBOX-a który mi padł
a takze pisanie:
"mysle ze wyjdzie wtedy lub wtedy, ty sie mylisz ja wiem lepiej bo kumpel ze straganu SONKI mi powiedzial" itp.itd.
jak wyjdzie to wyjdzie i bedzie super
a w garazu to ja mam COYOTA 120 (jezeli komuś coś to mówi)
No ale to jest moje zdanie wyrazone na łamach tego forum :D i każdy ma takie prawo
PS3 GÓRĄ:eek:k:
 

coiler

New member
Seria Gt od zawsze sprzedaje miliony konsol sony. Było by zwykłą głupotą i strzałem we własną stopę wydawanie GT5 na inną platformę niż sony
 

zbynio81

Member
beamer napisał:
Co Ci przypomina Duke Nukem Forever? Nie rozumiem. Przecież czekamy na GT5 ledwo 1 rok (GT5 Prologue ukazał się po raz pierwszy 15 kwietnia 2008 r.).


rok czasu-haha
a GRAN TURISMO HD to co niby jest jak nie zapowiedz i pokaz GT5 i mozliwosci PS3?
 

zbynio81

Member
coiler napisał:
Seria Gt od zawsze sprzedaje miliony konsol sony. Było by zwykłą głupotą i strzałem we własną stopę wydawanie GT5 na inną platformę niż sony

ploteczki pseudo reporterkow
NIE WIERZE, że tak będzie
TYLKO PS3 nawet na nośniku DVD na PIECE i XBOX-y360 gra sie najzwyczajniej nie zmiesci
 
Do góry