Gran Turismo 5

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Dzięki, :grin: może w ostateczności się przyda, lecz mimo co powalczę jeszcze. Zostalo 5 eventow w poziomie S, ale nadal testuję samochody i ustawienia. No chyba, że zdradzicie Wasze konkrety? :)
Pozdrawiam
 

maciek_bor

New member
Witam,
próbowałem wgrać te save'y( z Europy) i nic. Gra zaczyna się od początku. Mam też kopię mojego save'a, który po wgraniu działa. Co jest nie tak. Czy komuś udało się wgrać te save'y?
Pozdrawiam
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Właśnie miałem pisać to samo. Problem w tym, że nic mi sie nie chce wgrać. Chyba cos źle robię.
1) jak wgrać zewnętrzne savey z pendrive? przechodzę do Games/ Save data GT5, wskazuje pendriva na którym mam rozpakowane ściągniete savy, i widzę tylko komunikat "there is no save data". Nie wiem w czym rzecz?
2) jesli mówisz, że zaczyna się od poczatku, to kluczowe jest zachowanie swojego save. Teraz pytanie jak to zrobić?
Czy wystarczy jesli jest on na dysku PS3 (podczas wgrania innego ten stary sie nie skasuje? a jesli tak, to jak go zachowac?)
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

maciek_bor

New member
Witam,
na pendrivie umieszczam katalog PS3 z savem. Wchodzę do zakładki Game save i tam widzę różne save'y gier (w tym i GT5) oraz mojego pendrive'a. Wchodzę na niego ( trójkątem) i wybieram COPY. Wyswietla się komunikat czy przepisać tego save'a na juz istniejący. Po kliknięciu OK w zakładce Game save pojawia się save z pendrive'a. Tak jak napisałem wcześniej w przypadku próby wklejenia save'ów z internetu po uruchomieniu GT5 zaczynam wszystko od początku tzn. na koncie mam 35tys. i żadnego samochodu. Próbowałem to robić kilka razy z róznymi savea'mi i nic.
Po wgraniu w ten sam sposób mojego save'a wszystko jest OK tzn. mam na koncie kasę i dwa samochodu ( gram dopiero kilka dni).
Czy komuś udało się uruchomić te save'y?
Pozdrawiam
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Macieju, a czy w ten sam sposob mozna nagrac swojego savea na pendriva, za pomoca Copy? napisaleś, że w przypadku dodania nowego, stary jest zastepowany, jak wiec archiwizowac swoje?
 

maciek_bor

New member
Wchodzisz do zakładki Game save, wybierasz save'a z GT5 , wciskasz trójkąt , wybierasz copy i pojawia się lokalizacja Twojego pendrive'a ( musisz go oczywiście wcześniej włożyć do PS3). Wciskasz OK i na pendrivie powstaje folder PS3/SAVEDATA/ ( dokładnie jak save'y z internetu).
Pozdrawiam
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Dzięki, powinno się udać. :) No własnie. Te z interentu niby mają taką samą strukturę jak napisales, ale piszesz, że gra zaczyna się od poczatku...:( Hmm, mi zostalo 5 eventow klasy S do konca i nie chcialbym tego stracic :) , choc skoro juz znam sposob na zachowanie wlasnego stanu gy to sprobuje wgrac te z netu.
Pozdrawiam

A może ktoś z forumowiczów, kto przeszedł juz grę udostępni poprawnego save'a?
 
Ostatnia edycja:

Konował

New member
Witam

Mam propozycję dla kogoś z Krakowa... wczoraj kupiłem synowi na urodziny (choć kupowałem także dla siebie) kierownicę Porsche 911 Turbo Wheel firmy Fanatec - fajny test tej kierownicy znajdziecie tutaj http://www.valhalla.pl/tekst228-Gdy...ch-G25-kontra-Fanatec-Porsche-911-Turbo-.html
Na razie będziemy ją sprawdzać na PC'cie, ale bardzo chętnie bym ją zobaczył w akcji w Gran Turismo 5, bo szykuję się do kupna Playstation 3 + oczywiście Gran Turismo 5. Czy ktoś z Krakowa kto posiada P3 + GT 5 chciałby trochę potestować w którąś sobotę tę kierownicę ze mną???

pozdrawiam
 

dienekes' shade

New member
Mam pytanie w przedmiocie update' u do GT5:p.

Ile razy Szanowni Koledzy podchodzili do tej operacji?

Do pobrania podchodziłem ok. 10 razy i każde podejście kończyło się w ten sam, cholerny sposób : error' em :evil::evil::evil:

Zaczynam pałać szczerą nienawiścią do gry i jej producentów. Tylko podczas aktualizacji tej piekielnej ścigałki występują błędy. Każda inna gra hula bez problemu.

Jakieś remedium?
 

dienekes' shade

New member
Wiem, oj wiem. Po kilku próbach poleciało w otchłań znaną wszystkim jako "DELETE" :mrgreen: Po tych "świetnych" doświadczeniach, nawet nie podchodziłem do pełnej MGO - w necie aż huczy od krytyki samego sposobu uzyskiwania loginu, trudności z połączeniem, przeładowanych do granic serwerów i innych, jakże utrudniających, grę cech tegoż produktu. Gdyby nie MGS 4, nigdy nie wszedłbym w posiadanie tego gniota :twisted:

To chyba typowe dla japońskich produkcji :rolleyes: bo i GT5:p od zawsze szwankował na tym polu, z tą różnicą, że mnie zawiódł dopiero teraz :(
 

dienekes' shade

New member
Będę, choć nie wiem, czy podołam temu wyzwaniu. IMO, takie cyrki są niedopouszczalne, ale porzucając tę grę na znak protestu, zaszkodzę wyłącznie sobie :p

Pozdrawiam

EDIT: Uff, udało się, w sumie za 16 razem...
 
Ostatnia edycja:

Banzai

New member
Gdyby ktoś przeoczył, to mamy kolejny update, który przynosi nam 3 nowe bryczki :D

*Ferrari California
2908378717_de4236bace.jpg

*Lotus Evora
2909267100_ff7cab9747.jpg

*Citroen (zaprojektowany przez Polyphony :shock: )
2908390223_a8e58dd200.jpg
 

Bambolo82

Banned
Szczupaczek napisał:
A u mnie 10 raz ściągam i ciągle to samo...Już jestem wściekły na ta grę...
Sczupaczek, spróbuj o innej porze, bo może serwery są odnawiane albo przeciążone.

Czy aby na pewno masz dobrze skonfigurowane połączenie internetowe? Instalowałem już 2 aktualizacje do MGS4, 2 aktualizacje do GT5, 1 aktualizację do Motorstorm, 2 razy aktualizowałem firmware do PS3 i tylko 1 raz nie dociągnęło mi aktualizacji, też akurat w przypadku GT5. Odczekałem godzinkę i się ściągnęło bez problemów.

Mam zero problemów z grą online, i nie rozumiem dlaczego niektórzy rozsiewają informację że na PS3 są jakieś problemy.

Mam Neostradę 1mbit i tani router WIFI Asmax'a.

Nie warto się wściekać na GT5, bo to raczej nie jej wina.

PS. Wczoraj zrobiłem licencję "A" i odblokowałem nowe wyścigi online, nowe wyścigi z komputerem oraz Quick Tune, czyli podrasowywanie samochodów.

Zbieram teraz 2000000 na bolid F1 Ferrarii 2007. Jest wyścig online tylko dla tych bolidów :).

Kocham tą grę!
 
Ostatnia edycja:
Do góry