Gran Turismo 5

mataman

New member
Bez reklam
Baaardzo duże uogólnienie. Może i chodzi o to samo (wygrac wyścig) ale mimo to są tak różne gry że takie porównywanie nie ma najmniejszego sensu.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Zgadzam się z matamanem, gry są różne.

Oczywiście praktycznie wszystkie gry można pod jakimiś aspektami porównać ale właśnie tylko pod pewnymi aspektami.

Pozdrawiam,
 

Jabes

New member
jak kupić F1 Ferrari ?

W klasie S brakuje mi 4 wyścigów.... Nazbierałem 2 mln ale formuły kupic nie mogę... Czy aby ją kupić, trzeba mieć wszystkie wyścigi zaliczone ?
 

yareck

New member
Gdzie od ręki kupić PS3+GT5P?

Czy ktoś wie gdzie można na Śląsku (K-ce + okolice) od ręki kupić packa PS3+GT5P ? MM ? Saturn ?
Większość sklepów internetowych jest out of stock :-((
A może zamiast bundle'a lepiej kupować osobno ?
 

Jabes

New member
Pytanie do ASa...

AS, a czy mógłbyś podpowiedzieć, jaką furą najlepiej jeździć te wyścigi w klasie S ? No oczywiscie te, w których mozna ją wybrać... Moze co nieco o ustawieniach :) Jeżdżę padem, nie mam niestety kierownicy.. :(
 

-AS-

New member
Witam,
ja również używam pada na razie. Popróbuj tuningowane wersje (Elise, Elise 111R, GT, Clio, Corvette) - są szybkie i jak wczujesz się, w któryś z nich, nie powinieneś mieć problemów. Pamiętaj, że wystarczy Ci 3cie miejsce. Jak parę razy spróbujesz i nie będziesz mógł zrobić danego wyścigu na Professional, to zmień na Standard - samochody dużo łatwiej się prowadzą w tym trybie.

Pozdrawiam
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
O kurczątko, ja na razie utknąłem na levelu B i nie mogę przejść wyścigu z jednym okrążeniem Hondą Integrą Type R 04. Pozostałe juz zaliczyłem i nie moge się dostać na A. Mozna ją jakoś podrasować? Poki co cieniutko bo max. 7 miejsce
 
Ostatnia edycja:

Banzai

New member
Ten wyscig rzeczywiście jest dosyć trudny jak na tą klasę. Trzeba jeździć i znależć odpowiedni tor jazdy. Chować się jak najczęściej za inne auta aby korzystać z tunelu areodynamicznego i nie "puknąć" żadnego z nich. Ja chyba nawet trzecie miejsce wywalczyłem na automacie. Na tym poziomie nie da rady poprawić nic w mechanice. Powodzenia.
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
ja zrobiłem na tym wyścigu złoto:) Pytanie może i banalne ale dziwie się czemu nie można robić tuningu w GT5:(
 

dienekes' shade

New member
Jak już ktoś zauważył - tunel aerodynamiczny w tym trybie jest pojęciem kluczowym ;)

Możliwość "rasowania" aut zostaje odblokowana po ukończeniu wszystkich eventów podstawowych klas, gdzie brąz to minimum do awansu na pułap "S".
 

Banzai

New member
Opcja tuningu uaktywnia się po zaliczeniu klasy C,B i A. Ale jest mało rozbudowana, kilka ustawień spojlerów,podniesienie mocy, obniżenie masy, zmiana przełozeń skrzyni i kilka innych dupereli. Jednak w wyscigach jest ograniczenie, którego nie można przekroczyć, więc trzeba parametry tak dobierać, aby się zmieścić w określonej sumie.
 

brx

New member
yareck napisał:
Czy ktoś wie gdzie można na Śląsku (K-ce + okolice) od ręki kupić packa PS3+GT5P ? MM ? Saturn ?
Większość sklepów internetowych jest out of stock :-((
A może zamiast bundle'a lepiej kupować osobno ?

W MM w Zabrzu mieli tego sporo.
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
Czyli aby zdobyć możliwość modyfikacji trzeba przejechać wszystkie klasy zdobywając minimum brąz? Dziś to musze trzasnąć:)
 

dienekes' shade

New member
Liptonosz napisał:
Czyli aby zdobyć możliwość modyfikacji trzeba przejechać wszystkie klasy zdobywając minimum brąz? Dziś to musze trzasnąć:)

Bez uzyskania brązu we wszystkich eventach klasy C nie uzyskałbyś dostępu do B. Ta reguła tyczy sie wszystkich segmentów.

Powodzenia, zatem:eek:k:

Pozdrawiam
 

Banzai

New member
-AS- dzieki za podpowiedzenie odnośnie dobrych autek do S event. Lotus wymiata, może nie jest najszybszy, ale na zakrętach zdobywa ogromną przewagę. :eek:k:
 
Do góry