Gran Turismo 5

pa3

New member
Bez reklam
Czyli w najbliższym czasie trzeba się spodziewać kampanii reklamowej (pewnie w TV również), jeśli do grudnia będzie cisza to pewnie fake - bo w końcu taki killer (na miarę GoW) nie może przejść bez echa, co nie
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Ja nic nie mówię, ale wszystko się jeszcze może wydarzyć, np pożar w tłoczni, brak płyt bluray, brak pudełek itd :D
 

Forest89

Active member
Bez reklam
original.gif
 

debeef

New member
Bez reklam
czytałem plotkę, że 23.12.2010 ma wyjść...jednak czas oczekiwania sprawia, że nie jaram się za bardzo już datami w stosunku do tej gry :)
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Nie wiem jak wy ale ja nie kupuje i tak w ciemno tej gry, pomimo że w gt1-3 grałem latami i często do dzisiaj. 4 część bardzo mnie zawiodła, zmiany w modelu jazdy to coś nie dla mnie, ta jazda jak kartonami na kółkach, może i takie hamowanie przed zakrętami na max kogoś bawi ale ja oczekuje od gry grywalności, w samochodówkach daje mi ją walka na torze, tudzież fun z prowadzenia wirtualnego auta, w części 4 z tego zrezygnowali. 5 więc wpierw sprawdzę u kogoś, może demko starczy nawet, jeśli auta będzie się fajnie prowadzić to dopiero sięgnę po pełną, bo sama grafika to nie wszystko, zaś też widzę ze w przypadku tej gry, przez długi czas produkcji, zdążyła się już postarzeć. Może być też tak że gra może być jedynie grywalna po użyciu kiery, jak nfs shift, cóż w takim przypadku też nie kupie. Nie po to kupuje konsole z padem, bym był zmuszony kupować kiere do komfortowej gry:smile:
 
Ostatnia edycja:
Do góry