Gran Turismo 5

Bambolo82

Banned
A czemu nie masz podpiętego PS3 do neta? :shock: Bez neta nie ściągniesz żadnego demka, nie będziesz miał żadnych znajomych, nie pograsz w nic online, nie ściągniesz żadnej fajnej gry z PSN za parę złotych do spółki z kumplami, nie pograsz w darmowe beta-gry, nie pooglądasz AXN (kiedyś też VidZone i Videostore), nie posłuchasz i nie pooglądasz teledysków na joost TV, nieściagniesz żadnych motywów. LIPA! :? Bez neta PS3 traci dużo na swojej wartości w XXI wieku.

Kup router WIFI za 100 zł i masz już neta.

Kup sobie GT5 Prologue za 40 zł na allegro. WARTO!!! Mam ją już rok, a nadal do nie często wracam pomimo że mam już z 40-45 innych gier na BD lub na twardzielu.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Ja też nie sprzedałem GT5:p. Jedyna gra którą po przejściu w 100% nie sprzedałem i nadal do niej wracam. Np dzisiaj sobie ją włączyłem na 30 minut by pograć przez internet z ludźmi. Super frajda :)
 

ps_user

New member
Bez reklam
azet napisał:
jest demo GT 5 P ? można zainstalowac demo bez podłączenia do neta ? jak ?
Widzę że odpowiedź nie padła :rolleyes:
GT5 P to już jest takie demo samo w sobie. "P" jest od - Prologue. Czyli taki wstęp do gry, i to płatny. Zawiera kilkadziesiąt samochodów oraz kilka tras.

Nie da się zainstalować na PS3 nic bez netu, oprócz firmware'u oraz tematów menu (skórek).
 

azet

Member
Bez reklam
booo ja mam router na piętrze a ps3 na dole, musiałbym przez pół domu ciągnąć kabel,niby zawsze na czas grania można i pewnie tak będzie ,ale tak z ciekawości się pytam ,a co do gt5 p, trochę boję się wpaść w rutynę no i już same gt5 nie da tyle frajdy , chyba poczekam ....
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Skąd pomysł, że nie ma routera?

[EDIT]
Możemy tylko zgadywać co kolega ma ale router to może być jak najbardziej - po prostu bez WLANu.

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

azet

Member
Bez reklam
nie ma, ale ok, już kupiłem kabel 20 m i jakośsiępomęczę ...dzięki narazie ... to co czekamy na gt 5 ?? do marca ??
 

-AS-

New member
azet napisał:
dlaczego jest taka polityka ? dlaczego nie równoczesnie na cąłym świecie z małymi poślizgami ....

Tym bardziej jest to niezrozumiale, ze Europa powinna byc najwazniejszym rynekiem dla PD. Sprzedaja tu wiecej kopii gry, niz gdzeikolwiek indziej.

Pozdrawiam
 

Bambolo82

Banned
Ja tam kupuję jak tylko pojawi sie wydanie na USA lub na Europe. Zależy co będzie pierwsze. No chyba że SCEP obieca polonizację to mogę trochę poczekać na wersję PL, jeśli będzie ona nieco póżniejsza niż wydanie amerykańskie.

Nie. Raczej nie będę czekał na spadek cen używek GT5 na allegro i będzie to jedna z tych kilku gier (Killzone 2 czy PES2009 oraz PES2010) które kupiłem w dniu premiery za grubą kasę.
 
Do góry