Gran Turismo 5

Forest89

Active member
Bez reklam
Ja sobie wziąłem cały pakiet. Jutro sobie sprawdzę jak to wszystko dokładnie wygląda bo póki co jadę długodystansowy wyścig i nie mogę go przerwać :)
 

pardziak

Member
mam pytanie odpalał ktoś GT5 w 3d?! ja wczoraj odpaliłem i mam wrażenie że rozdzielczość grafiki jest jakby niższa nie jest to pełne full HD (a TV gra w 3d full HD) tak jak ma to miejsce podczas grania bez 3d... tu mam prośbę do osób które grają w 3d żeby zerkneli w opcjach jaka jest wyświetlana rozdzielczość (bo może coś skopałem w ustawieniach) i tu też pytanie na jaką wartość najlepiej ustawić głębie i paralaksy?
 

mataman

New member
Bez reklam
Raczej od tego ze rozdzielczość w 3D jest dwa razy mniejsza niż normalnie. Konsola dodatkowej mocy z kosmosu nie weźmie.
 

pardziak

Member
nie no wiem że gdzieś jest ograniczenie konsoli ... ale chciałem się dowiedzieć jak innym wyświetla i czy przypadkiem nie powaliłem czegoś w ustawieniu :)
 

adhed

New member
GT5 jest super, dla miłośników dokładnych symulatorów to ta gra jest ekstra. Osobiście gram na padzie, ale marzy mi się dedykowana kierownica od Logitecha, tyle, że kosztuje prawie 500zł :D

A co do GT Academy, to z tego co pamiętam, to w zeszłym roku w jej finale był Polak, co prawda nie wygrał Mercedesa, ale miał niezłą frajdę, na wykopie był jego reportaż z tej imprezy.
 

krazy777

Member
Bez reklam
Miałem GT5 i dokupiłem do niej kierownicę Logitech G27 + standa. Wtedy gra dopiero pokazała pazur, każde okrążenie to była bajka.
 

mataman

New member
Bez reklam
GT5 jest super, dla miłośników dokładnych symulatorów to ta gra jest ekstra. Osobiście gram na padzie, ale marzy mi się dedykowana kierownica od Logitecha, tyle, że kosztuje prawie 500zł :D

A co do GT Academy, to z tego co pamiętam, to w zeszłym roku w jej finale był Polak, co prawda nie wygrał Mercedesa, ale miał niezłą frajdę, na wykopie był jego reportaż z tej imprezy.


Uzywana DFGT lub DF Pro kosztuje znacznie mniej.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
nie kumam trochę tego gt academy. milion ludzi jedzie na takich samych ustawieniach jak ja i jestem ponad 200 tyś w tabeli hahaha to ja nie wiem jak jeżdżą ci przedemną :/ rozumiem kierownica i manual ale aż tak ?
 
Do góry