Grad nagród w Nowy ROK 2017 - dla użytkownków FORUM za aktywność w roku 2016 !

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Może WOŚP? Albo niech każdy z nas wystawi soje nagrody na aukcję, a kasę przeleje na WOŚP?
Nie wiem czy potrzebny jest jakiś specjalny kanał na allegro dla WOŚP, czy potrzebna jest specjalna rejestracja? Jakby co na swojej bluzie mogę dać autograf, wtedy cena wywoławcza 1000 zł :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Wydało się, Kapusta hołduje tylko tak na pokaz tej marce, a w domu wszystko na M.
EDIT: usunąłem ostatnią część wpisu z wiadomych przyczyn...
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Widzę, że chyba nie wszyscy mają świadomość jaki proceder jest tu uprawiany. Jeśli towar o wartości powyżej 73x zł zostałby przekazany komuś w darze to kiki musiałby zapłacić od tego VAT. Zatem lepiej rozdać na sztuki, niż w całości . A wy potem mozecie wystawiać to na aukcje WOŚP.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Kolejna grupa nagród:

1.lolek126 - Golarka Panasonic
2.armanig - Kubek termiczny + Koszulka
3.Piramida - Film BD + Filmy sportów extremalnych + koszulka
4.Krzysiek1980 - Głośniki Pioneer
5.Pawel sz85 - Film BD + Filmy sportów extremalnych + koszulka
6.Karpaj - Kamera cyfrowa JVC
7.collider - Wieża JVC
8.Przemko77 - Kino Thomson
9.Wiplash - Głośniki Pioneer
10.brodacz - zegarek sportowy.

Gratulujemy.
Proszę na PW dane do wysyłki.
I decyzja jest taka, że możecie we własnym imieniu przekazywać sprzęt wg upodobań.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Tak jak już wcześniej napisałem , dziękuję za wylosowanie nagrody , proszę w moim imieniu
przekazać ją bardziej potrzebującym ode mnie . ;-)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Henry

Active member
Bez reklam
Ja niestety nie mam możliwości ani potrzeby montażu "nagrody" - Radia samochodowego, jeśli więc ktoś jest zainteresowany/ potrzebuje radia, proszę o informację.
Z radością odstąpię nagrodę bardziej potrzebującym :)
 
D

Deleted member 121090

Guest
Mój wygrany odtwarzacz BD w sobotę będzie jedną z nagród na organizowanym balu charytatywnym. Zysk z niego zasili fundację zajmującą się opieką nad dziećmi autystycznymi.
W imieniu dzieciaków dziękuję.
 
D

Deleted member 121090

Guest
To jeszcze dodam, że dzięki m.in. tej nagrodzie na wspomnianym wyżej balu charytatywnym organizatorom udało się zebrać 44 000 zł.
 

collider

New member
Bez reklam
Mój wygrany odtwarzacz BD w sobotę będzie jedną z nagród na organizowanym balu charytatywnym. Zysk z niego zasili fundację zajmującą się opieką nad dziećmi autystycznymi.
W imieniu dzieciaków dziękuję.

"Moja" wieza JVC natomiast nie wywolala usmiechu nawet u kuriera bo nigdy nie zostala wyslana.
 
Do góry