Goodcast na ES alternatywa WeebTV

zarluk

Member
Pojawił się nowy serwis goodcast.tv, który jest jak Weeb.tv z tą różnicą, że działa na ES wer flash 10.1 oraz nie wymaga wykupu opcji premium.
 

budgge

New member
naprawdę Ci to działa ? ... bo u mnie niestety zaśmiecają obraz jakieś reklamy
każda próba pozbycia się ich kończy się przeniesieniem na ich stronę i tak w kółko.
 

cacumen

Member
Bez reklam
To samo co u kolegi od groma reklam , przekierowania na inne strony nawet jeśli się uda uzyskać obraz to nakłada się dźwięk z jakiegoś radia internetowego . Jak to poprawią to będzie fajne zastępstwo weeb.tv a pod tym adresem można dodać własny stream GoodCast.org - Yet another streaming service.


I na Androidzie i na lapku chodzi miło po włączeniu adblockerów :) Na smart Tv sprawdzę jak będę w domu :D
 

SATAn_

New member
Bez reklam
Niestety na TV masakryczne problemy sa z Ta strona. Pomimo zablokowania wyskaujacych okienek i reklam w ustawieniach przegladarki, jest problem z wlaczeniem jakiegos odnosnika do stacji, a jak sie juz odpali, mam gratis reklame na obrazie plus jakis syf w postaci dodatkowego okienka z reklama.

Takie strony powinno sie zamykac z Ustawy.
 

kendo74

New member
Mnie się udało to uruchomić na EH5300 zamykając dodatkowe okna które przekierowują na inną stronę i trzeba też odczekać ileś sekund by zamknąć okienka z reklamami które są na obrazie ale jest inny problem po dłuższym oglądaniu nie można zamknąć przeglądarki nic nie pomaga ani return ani exit tylko wyłączenie z prądu tv poprostu przeglądarka się zawiesza .
 

zarluk

Member
Mi dziala strona trzeba poczekac az odliczy aby moc pozamykac okienka z reklamami ale da sie pozniej juz bez przeszkod ogladac.
 

goodcast.tv

New member
Witam, w ciągu kilku tygodni zmienimy playery na własne.
Te uciążliwe reklamy na dodatek grające pochodzą z darmowego serwera video (goodcast.org).
Przepraszamy za w/w problemy.
 

OSZUSTgoodcs

New member
Witam, w ciągu kilku tygodni zmienimy playery na własne.
Te uciążliwe reklamy na dodatek grające pochodzą z darmowego serwera video (goodcast.org).
Przepraszamy za w/w problemy.

Jeszcze raz napiszę, bo poprzedni post został usunięty.
Storna goodcast.tv została zamknięta. wpłaciłem abonament i to wysoki.
Złodzieje oddajcie moje pieniądze !
 
Do góry