God of War 1 / 2 ... marzenie o 3 !

Alucard1984

New member
niestety te Święta w większości spędziłem poza domem co za tym idzie z dala od mojej ps3. Na szczęście mój przyszły szwagier jest w posiadaniu starej dobre ps2. Jak każdy może się łatwo domyślić ma także w/w gry tj God of War 1 i God of War 2 ;) . Jak tylko przyjechałem do rodziny mojej lubej na te pare dni to od razu dorwaliśmy padzik i zaczęło się... Wcześniej jako szczęśliwy posiadacz psp przeszedłem GOW Chains of Olympus (i jak tylko wrócę do domu to znowu biorę się za tą gierkę ;p ) więc jako tak jestem zaznajomiony z tym majstersztykiem. Dziś będziemy dalej nawalać kratosem na zmianę to w 1 to w 2 część. Gry chulają sobie na bardzo dobrych 40 calach i powiem szczerze z ręką na sercu OMFG !!! F*** F*** F*** HELL YEAH F*** F*** F*** !!! To moja recenzja tych dwóch niesamowitych produkcji :D Po prostu 1 klasa :eek:k: . Dodatkowo jestem happy, że mój wyrozumiały szwagrunio woli kibicować a ja wykonuje wszelkie ruchy padzikiem :p i teraz jedno wiem, że cokolwiek wyjdzie po drodze na ps3 , killzone 2 czy inne cudo to i tak nawet na ułamek sekundy nie wymarze mi z główki takiego wielkiego clocka z odliczaniem do premiery GOW 3 !!! Najgorsze jest moje podejście do takich cusiów bo teraz będę jak głupi kombinował by nabyć ps2 ! hehe . Widać wiele mnie ominęło i mimo tylu dobrych tytułów obecnych genów to jednak warto mieć w swojej kolekcji starą wysłużoną czarnulkę, której właśnie wybija 8 latek jak jest na rynku. 8 lat !!! Long live the :krol: . Oby tylko nasza obecna konsolka tak długo pociągnęła :D Tak na serio to kończąc wątek chyba każdy szanujący się gracz powinien mieć i ps/ps2/ps3/xbox/360/wii/ds/psp !! Bo na każdą z tych maszynek są takie perełki, które simply powinno się choć raz w życiu zaliczyć by mieć co wspominać hehe .

A teraz kto mi pożyczy 5 stówek na nową przerobioną z 3 letnią gwarancją ps2 ?! :D
 

blackholesun

New member
Na PS2 grałem tylko w Gran Turismo 3. Super giera, pożarła mi mnóstwo czasu. Dopiero gdzieś tak dwa lata temu miałem trochę wolnego czasu na granie i pomyślałem, że warto zobaczyć, co jeszcze jest dobrego. Poszukałem różnych zestawień online i w wielu z nich wychodziło, że God of War I i II to gry maksymalne. No i tak się zaczęło, te gry są naprawdę rewelka, odchodzisz od konsoli i jeszcze masz przed oczami wirujące kosy ;)

Alucard a po co Ci przerabiać ps2, teraz przecież te tytuły kosztują naprawdę niewiele...
 

Redundantor

New member
Alucard1984 napisał:
niestety te Święta w większości spędziłem poza domem co za tym idzie z dala od mojej ps3.

Znam ten ból!!!.

Przeczytalem od deski do deski instrukcję do mojego nowego Heavenly Sword (prezent od połówki), nawet wersję węgierską ;). PC-et u rodziców już nie cieszy jak za dawnych lat hehe, mimo, że pociągnie nawet nowsze gierki.
 

Alucard1984

New member
blackholesun napisał:
Na PS2 grałem tylko w Gran Turismo 3. Super giera, pożarła mi mnóstwo czasu. Dopiero gdzieś tak dwa lata temu miałem trochę wolnego czasu na granie i pomyślałem, że warto zobaczyć, co jeszcze jest dobrego. Poszukałem różnych zestawień online i w wielu z nich wychodziło, że God of War I i II to gry maksymalne. No i tak się zaczęło, te gry są naprawdę rewelka, odchodzisz od konsoli i jeszcze masz przed oczami wirujące kosy ;)

Alucard a po co Ci przerabiać ps2, teraz przecież te tytuły kosztują naprawdę niewiele...

wiem wiem ... wątpię , że kupiłbym przerobioną ;p ale taką nówkę z oryginalnymi gow i gow 2 to wziąłbym z łzami szczęścia i uśmiechem od ucha do ucha :D
 

Mefju

New member
Pamiętam czasy gdy zakupiłem sobie ps2 slim czarną za 900 zł :D Dopłacasz 200 zł i masz ps3 , a ludzie mówią , że to taka droga konsola.Pamiętam również dzień gdy zauważyłem w sklepie na półce gow'a 1 , " proszę Pana może Pan pokazać tego God of War I ?" no i zaraz wyszedłem z gierką :d No i pierwsze nawalanie ok. 6 h hehe , gra najlepsza w jaką grałem , potem wyszła druga część równie dobra , w szkole pykałem trochę na psp w gow chain of olimpic czy coś takiego : P Teraz tylko czekać na gowa III , tak myślę chyba zakupie sobie ps2 znowu :p Pozdrawiam ;)
 

ps_user

New member
Bez reklam
Ja za PS2 dałem 1400PLN - 6m po poremierze :cool: teraz tyle kosztuje PS3.
To rzeczywiście dobra cena.

@ Alucard1984
to kończąc wątek chyba każdy szanujący się gracz powinien mieć i ps/ps2/ps3/xbox/360/wii/ds/psp !! Bo na każdą z tych maszynek są takie perełki, które simply powinno się choć raz w życiu zaliczyć by mieć co wspominać hehe .
Ja się szanuję a mam tylko PS3 ;)

Edit:
Mefju, 1400 dałem, nie 1600 ;)
 
Ostatnia edycja:

Mefju

New member
1600 zł , huhu no ładnie , trochę to dziwne , kiedyś jak ps2 kosztował powyżej 1500 zł to było ok , a teraz ludzie psioczą na ps3 bo za drogie , zadawalając się o kilka stówek tańszym xboxem
 
:)

Ja tam nie chwaląc sie specjalnie kupiłem PS3-60gb,żeby od czasu do czasu odkurzyć tytuły typu GOW1,2 ;RE4; SH2,3,4; czy w końcu świetnego BLACKA,który miażdży rozmachem sporo tytułów cieniutkich fpp z PS3
 

Mefju

New member
Sam bym 60 tkę zakupił ale jeżeli się ją w ogóle znajdzie to za 2400 zł , phi :p Więc kiedyś zainwestuje w ps2 slim żeby pograć w starsze choć nie gorsze Naruto , WWOvs. RAW 08, gow 1, 2 , Tekken itp. ;)
 
Ja kupowałem ją na samym początku,więc były same 60-ki:grin:
Zapomniałem jeszcze wspomnieć o przesłodkiej gierce na ps2,w którą mały synek się zagrywa - APE ESCAPE 3,he he
 

dienekes' shade

New member
Haha, zabawna historia - część tego grudniowego okresu spędziłem w rodzinnym domu mej lubej w Olsztynie. Jako że jej brat posiada ps2, Święty Mikołaj przyniósł mu pod choinkę God of War 2 :)

Przejście singla (bez dodatkowych zadań) zajęło mi ok. 18 godzin, co jak na obecne standardy, jest świetnym wynikiem. Nastawiałem się na +/- 20 h i pewnie zaliczenie wsystkich 7 bonusów tyle by mi, w sumie, zajęło. Bomba :eek:k:

Gra zachwyciła mnie pod każdym względem (prócz mega bucowatej postawy Kratosa :p ). Po tym, jak zagrałem kiedyś w God of War 1, byłem pewny sukcesu :cool:

Lokacja "Steeds of time" zapadnie na długo w mojej pamięcie :krol:

Teraz, pozostaje czekać na trzecią i ostatnią odsłonę. Mam nadzieję, że fabuła udźwignie ciężar oczekiwań i że dostaniemy dopracowaną perłę godną zamknięcia tej wspaniałej serii.

Ps. Z marszu przystąpiłem do Bonus Play, coby wymaxować wszystkie zdolności :mrgreen:
 
Ostatnia edycja:

Alucard1984

New member
no i jak krakałem tak wyszło . mimo "silnej" woli nacisnąłem KUP TERAZ i już na dniach powinna dojść do mnie najnowsza edycja ps2 ! to chyba najlepszy zakup mając na uwadze, iż sprzęt czy to elektronika czy samochód itp. co rok wychodzi lepszy. taka ps2 z początku a taka sztuka z tego roku to kamień milowy chociażby przez wyeliminowanie bubli, które prowadziły do częstych awarii tego sprzętu. no nic... już mam odłożone top 15 tytułów na tą konsolkę a poza nimi czeka spokojnie jakieś 1800 innych ;) no i 3 letnia gwarancja zrobi swoje... ;) i stało się, od dziś jestem fanboyem play stacji ! ps2 slim = ps1 + ps2, psp slim & lite i oczywiście 40 gb ps3 ! szkoda tylko, że wiek i obowiązki nie pozwalają z tego korzystać jak należy !!!! :D


Jak tylko przyjdzie do mnie sprzęt to pewnie wyleje jeszcze kilka łez radości z dołączenia do małej kolekcji istnego :krol: sprzętów do rozrywki ! Bo, kto jest innego zdania, że to maleństwo nie zmieniło Świata to niech pierwszy dvd rzuci ! :p
 

k0val

New member
ja kupiłem ps2 półtora roku temu czekając na nowy tv i ps3

w ostatnie kilka tygodni przed zakupem ps3 grałem jeszcze na ps2 w killzone i jak na leciwą konsole bardzo mi się podobało ,paradoksalnie nie grałem jeszcze w GOW ale na pewno po waszych recenzjach zorganizuje sobie ten tytuł na ps2.Od czasu do czasu pewnie podłącze poczciwą konsolkę aby zagrać w Fife street 2 bo mam do niej ogromny sentyment.Być może nie jest to jakiś hiper super tytuł ale ma w sobie to coś co pozwala mi się w nią znakomicie bawić.
 

Alucard1984

New member
mataman napisał:
I tu jestes w błędzie. Najlepsze były stare grube modele PS2, mozna wsadzić HDD i odpalac z niego gry np.

no nie wiem, te najnowsze są jeszcze bardziej odchudzone plus mają wbudowany zasilacz a ich awaryjność to cud miód i orzeszki! tylko wkładać dvd i grać !! naprawdę jestem cholernie zadowolony, że mam ten model a nie grubaska ;) ps3 też pewnie otrzyma szczuplejszą siostrzyczkę za dwa może 3 lata ;p no nic... teraz pozostaje mi tylko spędzać przemiłe wieczory/nocki maksując takie miodzio gry jak w/w oraz devil may cry 1,3 ; shadow of collosus, ico, final fantasy X i XII (może też poprobuje sławnej XI), Killzone , odświeże sobie najbardziej klimatyczne gta w historii gier video tzn. GTA VICE CITY, a potem z dwa tomby Legend i Anniversary, a potem.... zostanie około 1500 znakomitych i mnie znakomitych tytułów, które z pewnością przykują mnie na trochę do ekranu... to co pokazali producencni przy okazji ps2 to najlepszy dowód, że nie trzeba posiadać next a raczej current gena, aby tzw. Miód gry powalił Cię na ziemię i rzucał po całym pokoju ! ok, idę potrenować paluchy na starym poczciwym ds 2 ! :)
 

ps_user

New member
Bez reklam
Różnie to bywa, z awaryjnością. Miałem grubasa trzy razy, bo się psuł.
Ten trzeci był najlepszy bo działał kilka lat i może działa nadal, sprzedałem :) . Poprzednie (początkowe modele) wytrzymywały kilkanaście miesięcy.
Przyczyną pewnie było "maksymalne" eksploatowanie, konsola chodziła parę godzin dziennie przez orągły rok na "nienajlepszych" płytach :)
 

Mefju

New member
Ja swoją slimkę miałem ok. 3 lat , to był jeden z tych wcześniejszych modeli Slima , ale nie pamiętam jaki , w ciągu tych 3 lat , tylko raz poszedłem do kolesia , żeby mi laser wyczyścił bo coś już Sonka przynudzała , no i też sprzedałem :/ Zastanawiam się również nad kupnem ps2 ponownie.Pozdrawiam.
 

Alucard1984

New member
no to radzę tym co się zastanawiają nad kupnem ps2 podjąć męską decyzję bo raczej produkcja nie będzie kontynuowana... ostatni model 90004 cb który kupiłem z tego co się orientuje nie dostanie jakiegoś ulepszenia a mimo, że era next / current genów panuje w najlepsze to np na aukcjach ps2 schodzą jak złe :)
 
Do góry