Gniazka w KDL26v4500

Forcio

New member
Witam, mam bardzo serdeczną prośbę do forumnowiczów. Czy ktoś z tu obecnych może mi zrobić zdjęcie tylnej strony tego telewizorka, albo napisać z której strony patrząc od tylnej strony znajduje się zestaw gniazd podłączeniowych. Pytam, ponieważ mam ograniczoną przestrzeń i potrzebuje żeby gniazda znajdowały się koło prawej strony.

Mam nadzieje, że ktoś mi pomoże. Nie mogłem znaleźć żadnego zdjęcia w internecie jakoś tylnej ścianki.

Pozdrawiam
 

ernet

Active member
Bez reklam
Forcio napisał:
Witam, mam bardzo serdeczną prośbę do forumnowiczów. Czy ktoś z tu obecnych może mi zrobić zdjęcie tylnej strony tego telewizorka, albo napisać z której strony patrząc od tylnej strony znajduje się zestaw gniazd podłączeniowych. Pytam, ponieważ mam ograniczoną przestrzeń i potrzebuje żeby gniazda znajdowały się koło prawej strony.

Mam nadzieje, że ktoś mi pomoże. Nie mogłem znaleźć żadnego zdjęcia w internecie jakoś tylnej ścianki.

Pozdrawiam
Zdjecia nie koniecznie, ale tu masz instrukcje do niego - po polsku nad tabelą. Ściągnij sobie i obejrzyj.
http://www.sony.pl/product/t15-v-series/kdl-26v4500/tab/manual#tab
 

Forcio

New member
dzięki śliczne o to mi chodziło a nawet więcej, widzę, że wszystko jest elegancko z prawej strony czyli idealnie jak mi pasuje. Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam.

P.S. Telewizor już zamówiłem ale właśnie teraz zaczęły mnie dopadać różne wątpliwości. Mam nadzieje, że nie pożałuje zakupu:confused:
 

Robertus64

New member
Bez reklam
Jeżeli zamówiłeś V4500 to trudno będzie Ci znależc lepszy w klasie cenowej , mam 32V4500 i uważam że jest super w tej półce.
 

Forcio

New member
No ja zamówiłem 26v4500, teoretycznie ma być na jutro właśnie tak czytałem, że wszędzie raczej każdy go sobie chwali. szkoda tylko, że podłącze go na razie tylko pod analogowe UPC, a filmy HD tylko od czasu do czasu z kompa.
Dwa lata temu kupiłem zupełnie bez sprawdzania i przemyślenia Samsunga LE26R32BX, no po prostu beznadzieja. Zero kontrastu a jak jest ciemna scena to lepiej iść po żarcie albo do łazienki bo i tak nic nie widać:D
 

Forcio

New member
Wczoraj dostałem swojego 26V4500 :D, obraz jest naprawdę bardzo ładnym. Na czarnym tle w zaciemnionym pomieszczeniu widać, że rogi są troche jaśniejsze ale zdaje się, że to normalne i prawdopodobnie to się wyrówna. Dobrze mówię?

Pozdrawiam
 
Do góry