głośniki zawieszane czy stojące

PUFO

New member
Przepraszam za głupie pytanie, ale kompletnie nie mam o tym pojęcia.
Czym np. różnią się te zestawy kina panasonica:
SC-BTT755
SC-BTT350 (niestety nie mogłem umieścić linków).
Ze specyfikacji wynika, że głośniki mają tą samą moc. Czy te kolumny stojące są w czymś lepsze, jeżeli chodzi o jakość dźwięku? Mam możliwość zawieszenia głośników na ścianie (poprowadzone przewody) i bardziej pasowałyby mi zawieszane (te małe).
A tak w ogóle czy ten zestaw nadaje się do pokoju o powierzchni 30 m kw (akustyka taka, że dźwięk się bardzo niesie - mało pochłaniaczy dźwięku w pokoju - otwartego też na inne pomieszczenia).
 

pkomp

New member
gdyby producencki - xxxxxxxxxxxxxxkażdy odtwarzacz BD z wyjściem hdmi 1.3 odtworzyłby 3D - a tak dadzą logo zmienią firmware i sprzedadzą dwa razy drożej - odtwarzacz w tym temacie nie robi kompletnie nic
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
przy takiej akustyce nie będzie rewelacji z plastkowych głośników.
Sprawdź 508 Onkyo + Jamo 506, Pioneera 519 + Jamo
To zagra nieporównywalnie lepiej.
 

blurejs

New member
W tej chwili jest na polskim rynku dostępny film animowany na Blu-ray 3D Klopsiki i inne zjawiska meteorologiczne. Z Zachodu możesz jeszcze ściagnąć Potwory i Obcy w 3D. Podobno Avatar ma pojawić się jeszcze w tym roku przed gwiazdką.
 

shado

New member
Ja mam SC-BTT755 i powiesiłem na ścianie zarówno przednie jak i tylne głośniki. Mają przystosowane uchwyty do powieszenia, ale niestety nie mają żadnych maskownic u dołu i tak bez sensu się kończą.
 

killpit

New member
Ja również ominąłbym taki wynalazek Panasa i szedł w kierunku normalnych głośników które zagrają 1000% lepiej pełniej przyjemniej coś w stylu Onkyo 308+Jamo506 Pioneer 520+Jamo 506 lub ewentualnie QQ5000 inny wymiar dzwięku.
 
Do góry