Głośniki / soundbar do TV 40"

gosiakoprzem

New member
Szukam jakiegoś zestawu głośników albo (NAJCHĘTNIEJ) soundbara.

Pokój: około 20m2
TV stoi w rogu pokoju

Telewizora głównie używam do trzech rzeczy:
1 = granie na PS3 (40%)
2 = oglądanie filmów / seriali (MKV / BluRay)
3 = oglądanie telewizji (mecz, serial jakiś, wiadomości, czasami Discovery) :)

W chwili obecnej do TV podpięte mam:
1. konsola (złącze HDMI)
2. dekoder TV (złącze HDMI)
3. odtwarzacz filmów (złącze HDMI)


Najchętniej skorzystałbym z usług jakiegoś soundbara - jako, że zajmuje w miarę mało miejsce zaraz "pod" telewizorem. Ewentualnie jakieś dwa głośniki obok TV również wchodzą w grę.

Posiadam TV: Samsung UE40ES7000.

Z góry dzięki za wskazówki.
 

gjozwiak

New member
Wiem, że to gadżet lecz bardzo przydatny - dla kogoś kto trzyma muzykę w np. telefonie i chce zaprezentować w gronie przyjaciół -nie musi przy tym uruchamiać odtwarzacza, TV szukać muzyki itd
"Play w telefonie i słychać w salonie"
Ktoś porównywał te 2 soundbary JBL i HK jeśli chodzi o jakość odtwarzanego dźwięku.
 

kornknot

New member
To znaczy jakich bajerów? Chodzi Ci o BT i hdmi?
Apropo hdmi to czy słychać na tych sprzętach różnicę w odtwarzaniu dekoderów dźwięku hd? Chodzi mi oczywiście o jbl, bo harman nie ma hdmi, więc ich nie odtworzy.
Wybieram właśnie dla ojca soundbar bez amplitunera, bo ma mało miejsca i uparł się na wąski TV i jakieś głośniki do tego.
I zastanawiam się między tymi dwoma zestawami, a przy złączach hdmi na pewno wygodniej by się wszystko podłączyło i by obsługiwały dźwięki hd. Tylko czy je w ogóle na tym sprzęcie usłyszę?
I mógłbym Cie kiki prosić o wysłanie mi cen z kosztami wysyłki na priv?
Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
To znaczy jakich bajerów? Chodzi Ci o BT i hdmi?
Apropo hdmi to czy słychać na tych sprzętach różnicę w odtwarzaniu dekoderów dźwięku hd? Chodzi mi oczywiście o jbl, bo harman nie ma hdmi, więc ich nie odtworzy.
Wybieram właśnie dla ojca soundbar bez amplitunera, bo ma mało miejsca i uparł się na wąski TV i jakieś głośniki do tego.
I zastanawiam się między tymi dwoma zestawami, a przy złączach hdmi na pewno wygodniej by się wszystko podłączyło i by obsługiwały dźwięki hd. Tylko czy je w ogóle na tym sprzęcie usłyszę?
I mógłbym Cie kiki prosić o wysłanie mi cen z kosztami wysyłki na priv?
Pozdrawiam
Dla ojca kup SB30, łatwiejszy w podłączeniu i obsłudze, dzwięk lepszy.
 
Do góry