Głosniki+odtwarzacz multimedialny czy zestaw kina domowego do 1500zł

timon4

New member
Wymiary mojego pokoju to 4x5. TV 42'' wisi na krótszej ścianie. Potrzebuję sprzętu wyłącznie do oglądania filmów MKV z DTS'em.
I teraz tak jak w temacie. Odtwarzacz multimedialny za 600zł + Logitech Z-906 czy zestaw kina domowego Panasonic, Sony itp.? Nie mogę niestety przekroczyć budżetu 1500zł ;(.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Bliżej nie znam głośników Logitech ,ale z tego co się zdążyłem zorientować to brzmienie dynamiczne z ty ,że nie należy zapominać że to raczej głośniki komputerowe .Za 1500zł kupi jakiś kompletny zestaw np.Sony ,Samsung ,LG itp.
 

Podpucha

New member
za 1100zł kupiłem zestaw Philips HTS3583, zadzi sobie slicznie z MKV i DTS, do tego zestawu mozesz kazdy inny porownac by tylko mial czytnik BD, wtedy poleci na tym wszystko. W media zrobili niezła przecene z tego co widzialem tydzien temu moj zestaw byl jeszcze po 1450zł.

Co do dzwieku jest na dobrym poziomie jesli chodzi o plastik. Mały sub ale tez zabuczy, jak do tej kasy to polecam.

Jesli jednak chcesz drewno to moze jednak za 1500 kupic jakis podstawowy zestaw z Ampli, a pozniej w miare mozliwosci dokupic odtwarzacz multimedialny. Miło by było gdyby ampli mial wyjscie ARC takich rzeczy musial bys szukac.
 

exorcist83

New member
Jestem zainteresowany tym zestawem kina domowego Philips HTS 3583/12. Parametry znam, jednak nurtuje mnie owe odtwarzanie plików mkv z dźwiekiem DTS. Czy na pewno takie pliki odtwarza? Czytałem opinie o innym zestawie Philipsa - wyższy model HTS 5593 i tam rzekomo nie odtwarzał dźwięku DTS w plikach mkv. Jedynie odtwarzał DTS z komercyjnych źródeł czyt.płyty BlueRay.
 
Do góry