Głośniki i obraz w 75pus8818

Bolero88

New member
Witam serdecznie, zastanawiam się mocno nad zakupem tv Philips 75pus8818 lub 65pus8818. Jednym z aspektów który przemawia za 75 są głośniki z wbudowanym subwoofer-em. 65 tego nie ma. Ktoś może użytkuje 75 i może się wypowiedzieć co do dźwięku? Na razie brak budżetu na jakąś lepszą grajbelkę😅 a czytałem że taniej do tego tv szkoda kupować, bo gra rzekomo lepiej niż nie jeden soundbar..Jeśli chodzi o rozmiar to wiem z doświadczenia że lepiej wziąć większy żeby później nie żałować, ale jak z tą matrycą IPS w 75? Jak z czernią i kontrastem? Podświetlenie nie przebija punktowo na ciemnym tle? Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam😉
 

Marlo

Active member
Czerń i kontrast są słabe , za to nie ma smużenia i są ładne kolory.😉
75” IPS bez strefowego przyciemniania, to według mnie raczej słaby pomysł.😉
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak na razie Ci co mieli wątpliwości, a zdecydowali się , są zadowoleni z tego modelu.
Ale musisz pamiętać żeby koniecznie sprawdzić przed zakupem.
Do Twoich potrzeb jeśli się mieści to zdecydowanie 75".
Dźwięk, do pokoju 30 M2 wystarczający.

Masz dla członków forum w specjalnej ofercie z pakietem gratisów dodatkowo o wartości 500 zł.
 

Bolero88

New member
Mieści się spokojnie😉 salon 36m2. Poproszę o ofertę na ten tv. Co dokładnie muszę sprawdzić przed zakupem?
Jak na razie Ci co mieli wątpliwości, a zdecydowali się , są zadowoleni z tego modelu.
Ale musisz pamiętać żeby koniecznie sprawdzić przed zakupem.
Do Twoich potrzeb jeśli się mieści to zdecydowanie 75".
Dźwięk, do pokoju 30 M2 wystarczający.

Masz dla członków forum w specjalnej ofercie z pakietem gratisów dodatkowo o wartości 500 zł.
 
Do góry