Głośniki do zabudowy - chwalcie się.

mixal

New member
Witam zostało mi kilka dni do zakupu głosników do zabudowy w ścianie i suficie. (Tylne i centralny) Problem w tym ze ceny są bardzo rózne a testować w sklepie sie tego nie da. Prosze o uwagi do zakupionych przez Was głośnikow. Jak grają, jaką kase trzeba wydać i o czym pamiętać przy montażu. Wzmacniacz który zamierzam kupic to Yamaha RX-V2700. Zastanawiam sie nad Jamo Custom Kevlar - drogie ... i JBL Hti - trudnodostępne ostatnio
 

Klaar

New member
Witam,
odgrzewam stare kotlety, ale pilnie poptrzebuje pomocy.
Obecnie posiadam
amplituner Yamaha RXV520
głośniki Quadral QLX-115, 60 WATT 38...22000Hz ; 4...8 om.
Niebawem przepowadzam sie do nowego mieszkania - salon 30m2 i chcialbym ten zestaw uzupelnic o glosniki, tak aby utworzyc odpowiedni zestaw. W nowym mieszkaniu tv bedzie zawieszony na takiej wystajacej sciance karton-gipsowej i najchetniej kupilbym takie cienkie glosniki do zabudowy i zamocowal je rownolegle do tv na tej sciance
Czy mozecie polecic jakis dobry sklep oferujacy takie produkty lub cos doradzic w doborze takich glosnikow?
Dodam, ze nie jestem audiofilem i w dziecinstwie slon na ucho mi nadepnal, wiec bardzo wysoka jakosc nie jest dla mnie priorytetem
Pozdrawiam i z gory serdecznie dziekuje za wszelkie podpowiedzi.
 
Do góry