Głośniki do Yamahy RX-V 671

wodzek

New member
Witam. Jakiś czas temu zastanawiałem sie nad kupnem Yamahy RX-V 473 i zestawu głośników. Po wysłuchaniu paru opinii na forum kupiłem Yamahe RX-V 671. Ale problem został ten sam: dobór głośników 5.1. I moje pytanie do szanownych kolegów brzmi: czy któryś z tych zestawów jest słusznym wyborem:

1. Kef C7 / C1 / C6LCR / C4
2. MISSION MX4 + MXS + MXC1 + MS-10
3. Indiana Line 5.1 Nota 5551 N (240+550+740+basso830)
4. 5.1 JBL NORTHRIDGE CINE PACK.

Główne zastosowanie to KD, trochę muzyki i konsola, a pomieszczenie 28m2.


Dzięki z góry za uwagi.

Pozdrawiam......
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
28m2 to kawał pomieszczenia i w kinie najlepiej sprawdzi się ESpack, jest teraz w dobrych cenach. Jak Słuchasz trochę muzyki można się pokusić o Studio 190+130+120c+150.
 

wodzek

New member
Witam wszystkich. Po długiej nieobecności chcę odświeżyc temat i poprosić o ostateczna opinię. Ograniczyłem wybór do 2 zestawów, a mianowicie:
1. Roth Oli 40 + Oli 20 + C20 +KH20
2. Mission mx5 + mx1 + mxc2 + ms300.
Co waszym zdaniem będzie bardziej odpowiednie do mojej Yamahy?

Dzięki i pozdrawiam.
 

stypi

New member
posłuchaj rothów i MA MR6 i zdecyduj, każde ucho jest inne. Gdzie te kolumny będą stały, wciśnięte w kąt albo dosunięte do ściany? Jeśli tak to nie wybieraj z tylnym br bo może dudnić.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Z tych dwóch propozycji raczej bym się skłaniał ku pierwszej , starsze głośniki Mission'a fajnie grały ,ale seria mx nie bardzo się udała
 

wodzek

New member
Będa stały ok 1m od ściany...

A co jest nie tak z tymi missionami?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

wodzek

New member
Tu nie chodzi o wyglad tylko o doradztwo sprzedawców. Kto w czym mocniej siedzi to chwali. I tu mam problem, bo już byłem prawie zdecydowany na Rotha to sprzedawca namawia mnie na mission, a tego niestety nie mam gdzie posłuchać.

A na marginesie to wyglad Rotha moim zdaniem jest lepszy od kosmicznych mission......
 
Do góry