Głośniki do telewizora i pc.

Wrockowiacze

New member
Witam!
Kupiłem sobie kawał dobrego ekranu do pc ,to i przyszedł czas na zmiane nagłośnienia.
Teraz mam jakiś tani zestaw 2.1 ,sub z głośnikiem 6,5". Lubie bas ,np wyraźną stope ,czy w miare niskie zejście w np hip-hopie ,czasem troche trance(Tiesto) ,lubie też oglądać filmy ,w lato moje 2.1 pogrywało na ogniskach i radziło sobie z tym naprawde nieźle choć to tylko 40w RMS ,więc głośniczki musiały by grać też w miare głośno.
Myślałem nad solo 6c ,albo edifier r2600 ,z naciskiem na to drugie.Karte dzwiękową posiadam Audigy 2 gold.Coś ciekawszego dorwe w tej cenie ? A no i nie mam zbyt dużego pokoju 3,5x3,5m
 

Wrockowiacze

New member
No coś między 450-550zł ,bez możliwości dokładania.Myślałem nad wzmacniaczem i kolumnami ,ale przespałem moment ,bo kolega sprzedał wzmachol ,nie wiem jaki ale ważył 16kg za 150zł i półke ;p Na allegro jest multum używanych sprzętów ,ale ja im nie ufam i nie kupie nic używanego.Dlatego szukam w miare fajnego 2.0 ,bo nie miałem stereo ,a ludzie sobia chwalą ,no i marka edifier wkracza dopiero do Polski i mają najniższe ceny w europie ,a za granicą ją chwalą.
 

mariuszpk

New member
Edifier 2600 to dość nowy model. Ich dobra opinia opera się na testach za wschodniej granicy. Dodatkowo cześć opinii na polskich forach powstało przez ich dystrybutorów. Może głośniki są fajne ale przydałby się rzetelny test. Ja wybrałbym jbl e20 i wzmacniacz diory na początek;) Przed zakupem postaraj się o odsłuch.
 

Wrockowiacze

New member
No troszke tam czytałem na *** ,i rosjanie porównywali r2600 ,do wychwalanych wszędzie solo6c ,i wyszło na to że r2600 ma lepszy bas ,wykonany jest z lepszej jakośći MDF'u ,i ma lepszą górę(ale jest też różnica w cenie). Te JBL ważą 3,2kg ,a te r2600 15kg ,więc coś w nich musi siedzieć. Chyba wezmę te Edifiery jak coś mam 10 dni na zwrot prawda? No i dziwne ,że u oficjalnego importera Edifiery kosztują 700zł ,a w innych sklepach można kupić już za 550zł hmm
 
Do góry