Głośniki do PS3

azet

Member
Bez reklam
może o wieży zapomnę za jakiś czas, narazie tylko amplituner i podłączenie do wieży, a za jakiś czas wymiana głosników , czy wieża i amplituner- nie da się razem sensownie połączyć ?
 

azet

Member
Bez reklam
hmm no dobra ........ale tak z ciekawości zapytam, puszczenie przez wieżę spowoduje spadek jakośći dźwieku ? czy coś się popsuje ?a jaki amplituner ?
 

mataman

New member
Bez reklam
azet najlepiej to podłącz narazie ps3 do wieży chinchami i uzbieraj na amp+kolumny. Wszystkie proponowane przez ciebie rozwiązania, to jak przerabianie na gaz Bugatti Veyron.

I tak na marginesie. Jak już pisałem miałem taką wieże, dałem za nia swego czasu 3 tys zł, ale trzeba było ją sprzedać bo do kina to ona sie nie nadaje. Tyle
 

azet

Member
Bez reklam
jak podłączyć ? ps3 do amplitunera przez hdmi, a z amplitunera do wieży przez chinch ,tak mi się wydaje.

mataman- kurcze ale jak podłączyć ps3 do wieży chinchami ? to by było najlepsze rozwiązanie, za dużo wydatków na jeden raz ,ale tak chyba się nie da ...
 

pejotpe

New member
Bez reklam
azet napisał:
no co ty ? nikt mi nie zwrócił uwagi na to, to chwilowo po co mi amplituner jeżeli mozna podłączyć przez chinche ?
Żeby mieć dźwięk przestrzenny zamiast stereo (a i same przetworniki cyfrowo-analogowe nie są w PS3 najwyższej klasy)?
 

azet

Member
Bez reklam
a to nie trzeba było tak od początku- jest kabel ale do stereo,a jak chcesz 5.1 i więcej, to musisz mieć amplituner z wejściem hdmi , bo nie ma kabli hdmi-chinch 5.1.:p
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
przez chinche uzyskasz max. dolby prologic II - takie surround "dla ubogich", jesli ampl. posiada mozliwosc "zamiany" stereo wlasnie na ten system. Musisz miec min. przewod optyczny lub koaksjalny oraz takowe wejscie w swoim systemie audio aby uzyskac 5.1 (dolby digital, czy dts)
 

pan_popej32

New member
Ja na twoim miejscu kupił bym byle jaki używany ampli z DD i DTS i optical in i z PS3 to optykiem złączył i do ampli te głośniki podłączył i masz tanio wszystko. Tylko zwróć uwagę na omy w ampli i głośnikach.
 
Do góry