głosniki do 700zł

sebastianp

New member
witam szukam głosników 5.0(ale pozniej pewnie dolupie subek) albo 5.1,mam ograniczony budzet wiec obojetnie jakie, dwa wieksze dwa mniejsze moga byc i centralny, czytałe o kodzie i taga co o nich sadzicie
 

pkomp

New member
nie kupuj byle czego bo potem nie sprzedasz....a co sądzę - nie wiem jak inni - dla mnie chinina bez jakichkolwiek rewelacji
 

sebastianp

New member
nie szukam rewlelacji mam 800złoty i tyle chce przeznaczyc, dla mnie i tak bedzie git lepiej niz plastyki które ddo tej pory słuchalem wiec i tak okej a znnawco nie jestem, nie byłem i nie bede
 

sebastianp

New member
pomozemi ktos z tymi głosniczkami zaznacze ze beda one stały w salonie wiec jakis tam wyglad musza posiadac, 2 wieksze, 2 mniejsze i centralny moga byc
 

pkomp

New member
lepsze gorsze - ty sie za 700 nic nie spodziewaj bo nawet z tonsila dostaniesz tylko stereo.....
dziadostwo owszem kupisz i pewnie z subem
 

LUPO78

Banned
i te małe głosniki beda lepsze niz kody albo taga?

koda i taga to to samo i szkoda kasy,no chyba że chcesz mieć ładne podstawki pod kwiaty

i te małe głosniki beda lepsze niz kody albo taga?
będą lepsze!


dołóż trochę kasy i coś takiego QQ5000 http://www.maxaudio.pl/serwisy/aktualnosc/id/795 poczytaj sobie opinie na ich temat

Quadral Quintas 5000 - porównanie cen w sklepach internetowych drugi i trzeci sklep z gwarancją E.I.C



lepsze gorsze - ty sie za 700 nic nie spodziewaj bo nawet z tonsila dostaniesz tylko stereo.....
i lepiej zagrają
 
Ostatnia edycja:

sebastianp

New member
a jamo s426 hcs3 do kina beda okej? te QQ troche za drogie jak dla mnie , 850zł maks mam na to, mam duzo innychwydatków innych a to jest tylko taki dodatek, a do kina nie za drogie jakie sie głosniki nadaja
 

schwarz

New member
LUPO78 czy ty w ogóle odsłuchiwałeś jakiegokolwiek modelu Kody lub Tagi? Jeśli tak to jaki model i co było takiego strasznego? Bo jeździsz po nich jak mało kto...Nie chodzi o to że mam Kodę i ich bronie tylko ciekawi mnie to. Poza tym zauważyłem że zawsze polecasz qq5000. Co w nich jest takiego cudnego? Ja słuchałem i dla mnie kupa.
 
Ostatnia edycja:

pkomp

New member
Grają przestrzenniej i precyzyjniej....Koda to kupa która nawet taniemu tonsilowi nie dorasta do pięt - tonsil dla przykładu ma świetnie zaprojektowane głośniki(i są naprawdę niezłe jak na klasyczną niezaawansowaną technologię - szczególnie te papierowe)

Sory nie wymagaj od kody by grała - w tej cenie nie ma szans - kolumna jak każda chińska tylko wygląd i nic więcej

Chociaż je rozkręciłes i sprawdziłeś kable i elementy zwrotnicy?


ale każdy ma to co mu pasuje - jednak wychodzę z założenia że lepiej dać więcej za coś lepszego bo potem i łatwiej ewentualnie sprzedać i jakieś pieniądze się dostanie...a ty za tą kodę ile byś wziął?200?300 zeta......więc widzisz
 
Ostatnia edycja:
Do góry