Głośniki aktywne a może mini wieża?

jarpo

Member
Poszukuję głośników które mógłbym podłączyć do laptopa lub telewizora. Zastanawiam się nad zestawem LOGITECH Z623 2.1 THX, ale po głowie chodzi mi też wieża DENON D-M38 lub YAMAHA PIANO MCR-750. Pytanie zasadnicze w którym kierunku iść? Nie słyszałem jak grają te wieże, głośników też nie słyszałem. Jak ktoś ma porównanie to bardzo proszę o radę.
 

adamllca

New member
Bez reklam
chrzesniak mial tego logitecha gralo to nawet oki , w sumie łupało, ale tylko kilka dni i pojawil sie problem z zsilaniem 2 razy oddawany do serwisu ciagle to samo w koncu wyrwalem od nich kase z powrotem bo serwis nie mogl sie uporac z tym, ponadto znam jeszcze 2 osoby ktoe rowniez ten problem przerabialy czyzby jakas wada fabryczna hmm.. wiec tutaj bym sie zastanowil na logitechem, ale moge polecic Microlab solo 7c swietne kolumienki jak na komputerowe choc nie wygladaja -sa ogromne ,poza tym duzo lepiej graja ,jakosc zadawalajaca a jeszcze jak pod lapka podlaczysz jakis dac itp..to wtedy pokaza co potrafia . Odnosnie yamaha i denon sie nie wypowiem bo nie sluchalem .
 
Do góry