Glosniki 5.1 od kompa do TV LCD

shane27

New member
Witam, mam pytanie czy jestem w stanie podlaczyc do TV LCD zestaw 5.1 ktory mam podpiety do komputera?TV to samsung 32 M71B a glosniki to Logitech X530. Jesli nie ma takij mozliwosci to co potrzebuje zeby najnizszym kosztem puscic dziwek z LCD na te glosniki?
z gory dzieki za odpowiedzi
 

Krawiec

New member
a ten zestaw ma wejscie na chincze? bo jak ma to podlaczas go chinczami do lcd tez na chincze, albo euro od tv a chincze do glosnikow, sam wlasnie to rozkminiambo sam bym sobie tak chcial kiedys podlaczys glosniczki jakies 5.1 do tv lcd i nie wiem czy tez przypadkiem nie jest d tego potrzebny amplituner ale w sumie tylko podaje pomysl, bo w sumie to gowno sie znam :grin:


ps ja tak dam rade zrobic z wieza sony. do tv podlaczone euro-->chincze do wiezy i glos jest nawet wporzo
 

shane27

New member
:))) od glosnikow do karty muzycznej (sb live) odchodza 3 wtyki jack. Watpie zeby to sie dalo podlaczyc do tv,pewnie bedzie potrzebny np jakis tani odtwarzacz DVD
 

Krawiec

New member
no ale w sumie taki tv to powinien miec wejscie na sluchawki no nie a do takiego wejscia napewno da sie wlozyc glosniki od kompa i powienno byc git, mam dwa crt i oba maja wejscia na sluchawki :p
 
Do góry