Głośniki 5.1 bez kolumn + amplituner, ok 5.5 tys

vadzier

New member
Witam,
Wymieniam stare głośniki na nowe i potrzebuję kupić amplituner i głośniki z subwooferem. Źródłem sygnału (filmy, muzyka, koncerty) jest komputer podłączony przez HDMI do amplitunera. Z przodu nie mogę mieć kolumn, tylko wiszące głośniki (nie muszą mieć uchwytów, półki sam im zrobię). Zakup chciałbym zamknąć w 5 - 5.5 tys.
Zestawy takich głośników ma Harman Kardon. Czy warto zdecydować się na tą firmę, czy szukać czegoś innego?
Pozdrawiam
 

vadzier

New member
Gotowych zestawów 5.1 bez przednich kolumn jest mało. Czy lepszym rozwiązaniem będzie będzie HK, czy też warto kupić poszczególne głośniki? Ewentualnie: czy warto rozważyć zakup soundbara?
 

vadzier

New member
Budżet - do 5.5 tys.
Szukam zestawu 5.1 i amplitunera. Z przodu nie mogę mieć kolumn, bo nie będę miał ich gdzie postawić. Źródłem sygnału będzie komputer podłączony przez HDMI.
 

freyu

New member
To może KEF E305 z kompletnych zestawów 5.1? Miałem okazję posłuchać i jestem pod wrażeniem. Jak przyszedłem na odsłuch to w pokoju coś sobie fajnie grało. Patrzę, stoją duże kolumny i coś tam jeszcze porozstawiane. Mówię do pana, że fajnie te duże kolumny graja, a on mi na to, że to te KEFy właśnie grają. Byłem pod wrażeniem.
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Ja osobiscie nigdy nie lubilem Harmana a jak cos jest z plastiku to nawet na to nie patrze.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 

pantomima

Banned
Jak nie Plastic mr Boombastic to co ? ;)

Niebawem bd zmienial kino tak ze moglbym teraz zaczac psioczyc na ten moj zestaw ale nie mam ku temu przeslanek .
Jak na "plastik" to naprawde gra to calkiem calkiem ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry