Głośniki 2.1 do PS3

$kubi

Member
Dobre, skończ waść wstydu oszczędź - przy tego typu radach to forum nie miało by miejsca bytu
" Który Tv kupić do moich zastosowań " - " Wszystko jedno każdy będzie "dobry" "

Po prostu Ty już się wypowiedziałeś za co serdecznie dziękuje wystarczy - prosiłbym o rady innych, którzy podobnie korzystają z głośników 2.1 na ps3.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ale o czym Ty do mnie rozmawiasz?
Zapytałeś się czy się nadają do podłączenia do TV/PS3.
Dostałeś odpowiedź na zadanie pytanie.
I jeszcze dziecku nie pasuje?

Pozdrawiam,
 

$kubi

Member
Dobrze - może źle skonstruowałem pytanie.
Pytając miałem jeszcze w domyśle, czy takie głośniki mają sens / rację bytu przy takim podłączeniu. Czy ten akurat konkretny model będzie ok i jest sens wydać na niego 180zł - a może w tych pieniążkach bądź bardzo podobnych są lepsze rozwiązania. Ot tyle przepraszam za zamieszanie..
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Dla mnie osobiście minimum, które jest sens podłączać do PS3, to są głośniki 5.1 i połączenie kablem optycznym, oczywiście w takich pieniądzach można o tym zapomnieć więc jeśli nie możesz wydać więcej to jest to w miarę sensowna propozycja.

Pozdrawiam,
 

$kubi

Member
Mój pokój nie pozwala na 5.1 - poza tym w innym mam PCta i podłączone 5.1 z których defacto nie korzystam..

Pytanie czy te 2.1 są warte 180zł - czy jest opcja kupienia innych lepszych za podobne pieniądze?

EDIT:

Swoją drogą ile trzeba wydać na dobre 5.1? z 1200zł pewnie co?
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Za te pieniądze po opiniach z iBooda można powiedzieć, że są OK.
Jakieś Logitechy 5.1 z optykiem gdzieś koło 1100 zł.

Pozdrawiam,
 

$kubi

Member
Przeglądam inne głośniki za 180zł z przesyłką na allegro i ciężko znaleźć jakieś konkurencyjne.. Fakt ciężko też znaleźć jakieś opinie o tych, ale zdają się być solidne. Jedynie ten fakt podłączenia po jack do TV jest słaby, no ale w tej kasie nie zdziałam cudów - a 2.1 serio wystarczy mi w zupełności.

Pokusić się o nie?
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Jak Ci te 3 dychy robi różnicę to bierz Logitechy, zresztą je dostaniesz na pewno o wiele szybciej niż te z iBooda.

Pozdrawiam,
 
Do góry