Głośniki 2.1 do 37RD2E lub 37R3500 za max 500zł

PersiL

New member
Witam.

Poszukuje tanich głośników, koniecznie 2.1 do nowego TV LCD (Sharp 37RD2E lub Toshiba 37R3500). Chcę jedynie uzyskać dźwięk na przyzwoitym poziomie w zwykłych programach, oraz w czasem filmach HD. Krótko mówiąc nie jestem filomanem...

Co do wyglądu, to wolałbym żeby nie przypominały JBL Encounter:D Wolałbym żeby wtopiły się w pokój. Satelitki będą wisieć na ścianie, subwoofer będzie stać na szafce pod TV.
 

timbot

New member
Bez reklam
jakby zmienić tytuł z głośników na głośniczki komputerowe to moze kolega sobie pod wyjscie audio podpiac zestawik komputerowy satelitki plus subwoofer z zintegrowanym wzmacniaczem w subie
co do tego czy dzwiek bedzie na "przyzwoitym poziomie" to chyba nie bardzo, ale zawsze bedzie subek, chocby i komputerowy :)
ktos kiedys na forum chcial podpinac glosniki komputerowe z subem do telewizora, bo miał za cichy LCD, ale niestety nie pochwalił się z jakim efektem mu to wyszło i czy było warto
 

krism50

New member
Witam, a więc ja mam podłączone głośniczki komputerowe logitech Z-4 2.1 jackiem do wejścia słuchawkowego w samsungu 32a451. Dźwięk jest naprawdę przyzwoity. Sam nei wiem, czy mogę na dłuższą metę tak robić, bo mam tv dopiero 1 tydzień... próbowałem przejściówką z jacka do dwoch chinch podpiąć tak do tv, ale neistety nie chodzą w ten sposob... Jeżeli ktoś napisze co i jak to też będę wdzięczny, pozdrawiam
 

Pablo1964

New member
Bez reklam
Przecież jakość takich głośniczków jest porównywalna z jakością głośników własnych telewizora. Po co wyrzucać pieniądze? Lepiej się wstrzymać i doskładać na amplituner.
 

koval1980

New member
Chcesz mieć 2.1?? Kup i podłącz subwoofer. Ja tak zrobiłem. Mam suba podłączonego do TV, a jak chcę mieć lepszy dźwięk to puszczam przez wieżę. Efekt jak najbardziej przyzwoity.
 
Do góry