Gdzieś dostanę śruby montażowe? 55W755C

demovf

New member
Hej, mam Sony Bravia 55w755c. Niestety, ale nie posiadam śrub do zawieszenia na ścianie. Ktoś wie, gdzie takie cos można dostać? Przekopałem internet i nic :( bede wdzięczny za pomoc.

Chodzi o kod produktu: Sony Wall 456389202
 
Ostatnia edycja:

kola01

Well-known member
Bez reklam
Pytasz o śruby do przykręcenia TV do wieszaka ściennego? Takie są w opakowaniu dodawane do każdego wieszaka, poza tym są to typowe, zwyczajne śruby, do kupienia w każdym sklepie metalowym, Castoramie, Leroy Merlin itp. Kwestia dobrania średnicy i długości.

A jeśli masz na myśli kołki montażowe do przykręcenia wieszaka do ściany to również kupisz je w sklepach jak wyżej. Polecam kołki Fisher Duo Power.
 

demovf

New member
Pytasz o śruby do przykręcenia TV do wieszaka ściennego? Takie są w opakowaniu dodawane do każdego wieszaka, poza tym są to typowe, zwyczajne śruby, do kupienia w każdym sklepie metalowym, Castoramie, Leroy Merlin itp. Kwestia dobrania średnicy i długości.

A jeśli masz na myśli kołki montażowe do przykręcenia wieszaka do ściany to również kupisz je w sklepach jak wyżej. Polecam kołki Fisher Duo Power.


Chodzi o te śruby, które są w zestawach z TV. Ten model potrzebuje śruby wkręcanej w śrubę :( jak wyżej pisałem cos takiego:

https://www.amazon.co.uk/SONY-456389202-Attachment-Wall-Mount/dp/B01CGEIQY4

Ale nigdzie nie ma tego do dostania :-
 

Karol1976

Active member
Bez reklam

Attachments

  • sony.jpg
    sony.jpg
    68,4 KB · Wyś: 42
Ostatnia edycja:
Do góry