Gdzie znajdę takie meble pod sprzęt RTV ?

diuczysko

New member
Bez reklam
Słabo szukałeś, z ikei to kolekcja Besta, przykładowa kombinacja -> BEST

Z drugiej strony każda firma robiąca meble kuchenne wykona taką zabudowę na wymiar, często lepszą niż z ikei.
 

Radoslav

New member
Mam wrażenie (może mylne) że koledze chodzi o takie meble, ale z takim też podświetlaniem ;)
Jeśli sie jednak mylę to był bym również za zrobieniem czegoś na wymiar i dokładnie z takim osprzętem (szuflady, przegródki itp) jak mi dokładnie potrzeba. Do tego teraz jest praktyczniejsze rozwiązanie jak MDF lakierowany, a mianowicie MDF z powłoką akrylową którą w razie potrzeby można 2-3 razy w trakcie całego użytkowania spolerować.
 

diuczysko

New member
Bez reklam
i trzykrotnie droższą, a wcale nie trzykrotnie lepszą, jeśli w ogóle, ale co komu pasuje...
Ikea też ma diodery w różnych kolorach.

Ale na pewno dostosowaną pod konkretne pomieszczenie i sprzęt, odpowiednie wymiary i ewentualnie z lepszym osprzętem/okuciami. Mebli nie wymienia się co rok, a Ikea jakością nie grzeszy. Z drugiej strony ten cały połysk to moda sezonowa, drewno/fornir to zakup, który na pewno szybko się nie zestarzeje i nie będzie straszyć rysami.
 

biedrek

New member
Dziękuję za zainteresowanie. Przeszperawszy te sklepy w dalszym ciągu tej szafeczki nie znalazłem, gdyby ktoś jednak znał namiary byłbym bardzo wdzięczny.

A tak w ogóle to podświetlone to jest dioderem ikea czy listwami led rgb klejonymi dookoła tv ?
 

rushq

New member
ja robilem takie meble na zamowienie...mam laierowane meble w kuchni salonie i lazience

Poza ikea takze BRW mialo cos podobnego w ofercie
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na 100% takie zestawy byly na allegro, sprzedawal producent lub importer, ceny byly bardzo przyzwoite. Dobrze szukales? Nie wiem czy dokladnie chcesz ten model, ale on mial rozne kombinacje, nie gorsze jak to co wrzuciles.
Samo podswietlenie to drobnostka. W zasadzie wszedzie mozna kupic i samemu zamontowac, na pilota lub bez, jako listwy lub tasme.
Wiele stacjonarnych sklepow ma takie meble, od 1000zl do 10tys, wszystko zalezy od sklepu i marki.
 

zobal

New member
Meble pod zamowienie

Witam.Jezeli jestes ,z wlkp., to dzialamy.Zrobie meble jakie bedziesz chcial.Moje prace mozesz obejrzec na tym forum.

Pozdrawiam.
 

biedrek

New member
Na filmiku w tym wątku jest szafeczka podwójna, ja kupiłem odrobinę ładniejsze, 3 sztuki ale krótsze, w ikei.
Szafka 100 zł, drzwiczki lakierowane 50 zł + kaprys w postaci blatu szklanego mlecznego.
Jakościowo najwyższa półka to nie jest ale nie ma też tragedii.
 
Do góry