Gdzie zapytać o wycenę TV

lipaaa

New member
Witam,

nie mam jeszcze odpowiedniego stażu i nie mogę wystawić ogłoszenia, chciałem zapytać Was czy jest na forum dział gdzie ktoś podpowiedział by mi cenę TV który chcę sprzedać?

Dzięki
 

lipaaa

New member
Naprawde? aż tak spadł na wartości.

A jaki obecnie model jest sprzedawany z takimi parametrami, chciałem zobaczyć cenę nowego z rocznika 2018.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wystawiasz ile chcesz.
Telewizor jest używany, ma dwa lata.
Nowe modele z gwarancja , zdecydowanie lepiej wyposażone , lepsze kosztują poniżej 3 tys zł - Lg49sk 8100.
 

lipaaa

New member
Dzięki za odpowiedź. Możesz napisać o jakie lepsze wyposażenie chodzi?

Do tego podałeś model z matrycą 60Hz (True motion 100Hz) u mnie matryca ma prawdziwe 120Hz. Rozumiem że dla Ciebie to taki mniej istotny aspekt.

Chcesz powiedzieć też że teraz nowy model LG za 3000zł jest lepszy od starszego Samsunga z ceną za nowy ponad 6 tyś. No chyba nie.

Może kupiony w 2016 ale jednak seria 8 czyli prawie najwyższa i panel który moim zdaniem jest sercem tv to wysoka półka a nie budżetówka.

Chciał bym go sprzedać za uczciwą cenę, ale nie "uczciwą" dla Janusza.
 
Ostatnia edycja:

sul76

New member
Chciał bym go sprzedać za uczciwą cenę, ale nie "uczciwą" dla Janusza.[/QUOTE]

Witam,
ja nie kupiłbym używażnego tv wcale, bo ewentualne koszty naprawy mogą być nieopłacalne, tylko nowy z gwarancją.
Jak cenisz jego jakość i model to wystaw za 5 tysięcy, czasami cuda się zdarzają.
Pzdr
 

lipaaa

New member
Każdej nowej rzeczy kończy się gw. ludzie nie sprzedawali by używanej elektroniki, a inni modlili by się każdego dnia po gw. czy się nie popsuje.

Widzę że skrajnie bardzo, od 2 do 5 tyś. A mi zależy na uczciwej wycenie.

A jakie są teraz nowe modele Samsunga polecane z wyższych serii żeby mieć odnośnik. Z dobrymi panelami.
 

sul76

New member
Każdej nowej rzeczy kończy się gw. ludzie nie sprzedawali by używanej elektroniki, a inni modlili by się każdego dnia po gw. czy się nie popsuje.

Widzę że skrajnie bardzo, od 2 do 5 tyś. A mi zależy na uczciwej wycenie.

A jakie są teraz nowe modele Samsunga polecane z wyższych serii żeby mieć odnośnik. Z dobrymi panelami.

Witam,
tv to dla mnie towar jednorazowy, który poprzez ogromna utrate wartosci, jest po gwarancji molo wart.
Ja kupuje tv z gwarancja na 5 lat, po czym jak padnie to kupuje nowy.
Kolega dobrze napisal, ze moze 2000 dostaniesz, ale jak widać nie możesz w to uwierzyć.
Z utrata wartoscie tv gorzej jak z samochodami.
Wystaw za ile chcesz, ale na cuda nie licz.
Pzdr
 
Do góry