Gdzie w W-wie. mozna obejrzec sony kdl 32d3000i panasonica 32lx700p

Romanoff

New member
Panasa 32LX700 oraz LX70 można zobaczyć w Saturnie na Głębockiej.
Sonego jeszcze nie ma.
Przyłączam się do pytania gdzie można zobaczyć Sonego.
Pozdrawiam
 

Romanoff

New member
Potwierdzam, wisi w Saysonicu(D3000), ale niestety w miejscu gdzie jest podłączona prezentacja HD Sonego, po której nijak mozna ocenić tv.
Telewizory wjechały też do Centrum Sony przy Świętokrzyskiej i Towarowej.
Pozdrawiam rozgarniętych panów z Towarowej , którzy nie są za bardzo w temacie TV( po krótkiej rozmowie)-jak zacząłem mówić o DVB-T w Mpeg4(H.264) to w ogóle oniemieli i zaczęli posądzać mnie o jakieś herezje.
Na Świętokrzyskiej też jest wystawiony, może jutro uda mi się potestować.
Pierwsze wrażenia jak najbardziej pozytywne-sygnał z NBoxa.
Zaczyna mi się podobać ten Soniacz(D3000).
Uwaga!Cena w salonie na Świętokrzyskiej to 4799-raty 0%.Cena na Towarowej (dla tych co nie wiedzą sklepy są od siebie oddalone o ok.2km) już 5499.Tak samo na Świętojerskiej.PAna w okularach z Saysonica tez pozdrawiam-nie ma to jak nie wiedzieć czy LX70 to 100Hz czy nie.Po chwili namysłu jednak uznał że tak.Ale zaraz dał kolejną plamę-otóż okazuje się że ten układ można włączać i wyłączać.JAk poprosiłem żeby mi pokazał, to nie mógł znaleźć pilota.Jak znalazł to okazało się że nie ma w menu tej opcji bo to nie ten pilot(sick!!).Pełen profesjonalizm-wiemy za co płacimy 5 i pół tysia tym panom.
Pozdrawiam
 

elka

New member
kiki napisał:
do nas wjeżdżają pojutrze.
Porównamy w klasie cenowej. Zapowiada się extra.
Obiecałeś już sporo czasu temu porównanie LX700 i D3000. Czekam, nie tylko zresztą ja. Opinie Ortaxa są zbyt emocjonalne. Jestem zdeterminowany kupić jeden z dwóch powyższych modeli i czekam na Twoją opinię.
 
Do góry