Gdzie w 3city znaleźć dobry salon do odsłuchu ampli

wscpiwosz

New member
Witam wszystkich

Pytanko mam malutkie. Gdzie w 3mieście znajdę jakiś dobry salon abym mógł odsłuchać amplitunery takie jak HK260/265; Denon 1912, Pionieer 1021, Yamaha 767 z kolumnami np. Dali Concept 6, Tonsil Maestro, JBL.

Poszukuję salonu w 3city ze wskazaniem na Gdynię oraz w stronę Wejherowa aczkolwiek jak trzeba będzie do Gdańska jechać to nie ma problemu.

Z góry wielkie dzięki za pomoc.
 

NrGx2

New member
Na własnym przykładzie mogę polecić sklep albatros.gd.pl sam u nich kupowałem całe KD i jestem bardzo zadowolony zarówno z samej obsługi (odsłuch/ pomoc przy doborze sprzętu) jak i z otrzymanego upustu :) kupowałem w gd ale maja tez salon w gdyni.
 

wscpiwosz

New member
Posprawdzałem stronki na necie tych sklepów i takie mam wrażenia.
TOP HIFI z Sopotu nie sprzedają ampli HK ani Denon, z tego co szukam to najwyraźniej jest tam tylko Yamaha także ten sklep odpada.
NCS HIFI za dużo na necie nie można się dowiedzieć więc będę dzwonił i pytał.
Albatros wygląda super. Chyba mają każdy sprzęt jaki chciałem przesłuchać i najwyraźniej w salonie w Gdy także salka do odsłuchu więc chyba sę zdecyduje na ich usługi.

Dzięki bardzo za odpowiedzi.
Czy ewentualnie ktoś ma jeszcze jakieś propozycje??
 

mors111

Active member
Bez reklam
Posprawdzałem stronki na necie tych sklepów i takie mam wrażenia.
TOP HIFI z Sopotu nie sprzedają ampli HK ani Denon, z tego co szukam to najwyraźniej jest tam tylko Yamaha także ten sklep odpada.
NCS HIFI za dużo na necie nie można się dowiedzieć więc będę dzwonił i pytał.
Albatros wygląda super. Chyba mają każdy sprzęt jaki chciałem przesłuchać i najwyraźniej w salonie w Gdy także salka do odsłuchu więc chyba sę zdecyduje na ich usługi.

Dzięki bardzo za odpowiedzi.
Czy ewentualnie ktoś ma jeszcze jakieś propozycje??
znam dobrze ten sklep

mają tam zarówno Denona , Onkyo jak i Harmana ale nie zawsze takie modele jakie szukasz , Yamaha może i też się tam znajdzie

co do ceny też można się dogadać

NCS HiFi

z kolumn to Visatony , Dali oraz Tonsila mają na miejscu ( jak nie to sprowadzą pod klienta ) jak i wiele innych firm
 
Do góry