Gdzie ten efekt 3D?

Bejziczek

Member
Witam
Od kilu tygodni posiadam tv Samsung 40F6320 3D. Wraz z tv były do niego 2 pary okularów 3D. Obejrzałem już kilka tytułów 3D z mkv, zawsze 1080p, między innymi 47 Ronin, Pacific Rim, Noe, Man of Steel i nic mnie nie zachwyciło w kwestii 3D.
Czy te ripy, to po prostu lekka ściema i owe tytuły z BluRay-a wyglądały by o wiele lepiej, czy może zainwestować w lepsze okulary, czy może całe 3D jest przereklamowane ?
Proszę o wypowiedzi
 

psiaja

Member
Zależy czego oczekujesz od 3D.
Filmów z efektem wychodzenia obrazu z ekranu jest na lekarstwo - spoty reklamowe producentów ;),czy "Podróż do wnętrza ziemi" (super 3D!) - więcej tu - jaki film polecacie pod 3D
3D dobrze widać w bajkach (animacjach), jednak tam (jak i prawie każdym fabularnym) widać już głównie głębie..
Po za tym pytanie - czy rzeczywiście sparowałeś okulary i poprawnie ustawiłeś tryb filmu, bo inaczej efektu nie będzie ;)

Ogólnie z całego tego medialnego zamieszania co do nowego rodzaju doznań, przez wychodzące postacie, zagłębienie się w film - to marketing.. 3D to ciekawostka 1/m-c a nawet rzadziej..
No i do 3D dobry jest DUŻY TV lub bliskie siedzenie (w nawiązaniu do Twej 40-tki)
 
Ostatnia edycja:

tomato10

New member
Na moim Tv , oglądając fimy z dysku czasami nie wykryje sygnału 3d i trzeba ręcznie przestawić . I tak pare razy siedziałem z kobitą z okularami na nosie myśląc że to 3d . :)
 

kajfux

New member
Żółwik Sammy ma bardzo dobre efekty, możesz sprawdzić też inne animacje tego reżysera, na YouTube też są filmiki na których młody chłopak pokazuje super efekty wychodzenia przedmiotów z ekranu.
 
Do góry