Jaki film polecacie pod 3D

mirexxx

Member
Obowiązkowo:
- Awatar
- Wij (Średni film dobre efekty)
- Żółwik Sammy
ostatnio oglądałem Grawitacje i tez dawała rade
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Potwierdzam w 3D numer
1 Avatar (10/10)
2 Madagaskar 3(9/10)-efekty wychodzenia z ekranu gwarantowane
3. inne filmy i bajki są ale nie zrobiły na mnie jakiegoś wielkiego wrażenie, 2-3 efekty na cały seans to mało...
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Generalnie Avatar (oglądałem) i Grawitacja (słyszałem, że dobry). Do tego Życie Pi (też oglądałem). Trochę Prometeusz. Reszta słabo.

Na pewno odpuść sobie te które były przerabiane w czasie postprodukcji, np. Avengers. Wypadają naprawdę słabo. Chociaż.... zależy kto ma jakie oczekiwania. Ja byłem jednym z większych fanów 3D na naszym forum i.... poddałem się. Kastracja jakości obrazu jest ogromna.
 

karbeti

New member
Avatar nagrany świetnie, natomiast mogę polecić ci film o oceanicznym życiu ''WSPANIAŁY OCEAN W 3D'' Film krótki bo 49 minut, bez pasów 1.78:1. Efekty są genialne, piorunujące. Podczas oglądania wspaniałe kolory rafy koralowej, trójwymiarowa głębia oceanu po prostu nie do opisania, masz wrażenie że ryby dosłownie wypływają ci na środek pokoju. Takie filmy decydują o tym że wymieniamy telewizory na większe. Gorąco polecam.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja byłem jednym z większych fanów 3D na naszym forum i.... poddałem się. Kastracja jakości obrazu jest ogromna.

Pamiętam Twoje ekscytacje ;)
Też miałem swojego czasu zajawke na 3D, dziś nie trawie i omijam z daleka. Nie w takim wydaniu. Jeszcze dużo wody upłynie zanim będziemy mieć 3d z prawdziwego zdarzenia, a najlepiej wspominam "Żólwika Sammy" i scenę z wężem.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pamiętam Twoje ekscytacje ;)
Też miałem swojego czasu zajawke na 3D, dziś nie trawie i omijam z daleka. Nie w takim wydaniu. Jeszcze dużo wody upłynie zanim będziemy mieć 3d z prawdziwego zdarzenia, a najlepiej wspominam "Żólwika Sammy" i scenę z wężem.

Żółwik jest the best :)
 

mariuszaerox

New member
Avatar nagrany świetnie, natomiast mogę polecić ci film o oceanicznym życiu ''WSPANIAŁY OCEAN W 3D'' Film krótki bo 49 minut, bez pasów 1.78:1. Efekty są genialne, piorunujące. Podczas oglądania wspaniałe kolory rafy koralowej, trójwymiarowa głębia oceanu po prostu nie do opisania, masz wrażenie że ryby dosłownie wypływają ci na środek pokoju. Takie filmy decydują o tym że wymieniamy telewizory na większe. Gorąco polecam.

Filmy 3D :: Niezwykły Ocean 3D (OU) - Amazing Ocean *2012* [mini-HD.1080p.Over-Under.Dual audio.DTS.HD.MA 2.0.AC3.BluRay.x264-LEON 345] [Lektor i Napisy PL]
O tym mówisz ?
 
Do góry