gdzie "starsze" telewizory?

semmac

New member
Witam, mam Sony KDL32 ex500 i jestem z niego zadowolony. Chciałbym go sprzedać, dorzucić kilka stówek i kupić nowszy model.
No ale jest problem.
Ten nowszy model to chciałbym również Sony z rocznika 2012. Niestety jeśli chodzi o TV i elektronikę ogólnie to wygląda na to, że wszędzie można kupić co się chce ale tylko najnowsze modele.

Czy ktoś może wie gdzie/ jak można kupić nówkę Sony z roczników poprzednich (a dokładnie z 2012)?

Z góry dziękuję za odpowiedź
 

benik

New member
A czemu ten konkretnie starszy, jeśli mogę zapytać?

W internetowych sklepach powinieneś chyba móc zamówic, co Ci się zamarzy...?
 

bielikk

New member
Bez reklam
Semmac "masz problem" - kto będzie dla ciebie specjalnie trzymał na magazynie stare "graty". Kup jakiś dobry model, który aktualnie jest w sprzedaży i będziesz zadowolony. "Nie rób problemu"
 

alison3492

New member
Wygląd bardzo mi się podoba, okleinę udało mi się dobrać identyczną jak kolor okien. Folia ryflowana,o matowym wyglądzie posiada przyjemną w dotyku strukturę przypominająca delikatnie szlifowane drewno naturalne. Nie chciałem żadnych szyb jak w poprzednich drzwiach drewnianych, bo założeniem również było zaciemnienie pokoju w 100%.
U mnie podobna sytuacja jak u Ciebie, pracownicy kornika, w którym zamawiane były drzwi, przy rozładunku pytali czy to drzwi pancerne ze względu na wagę
 
Do góry