Gdzie Onkyo w Poznaniu? Pomocy. Pls.

zachwieja

New member
Szanowni forumowicze z Poznania. Po długiej lekturze chciałbym posłuchać i ew. kupic Onkyo tx 605 . Czy ktoś wie gdzie w Poznaniu można w/w sprzęt posłuchać.
....i2.pytanie jakie ew kolumny do 3000pl?
podzrawiam.
 

14Mirco

New member
Z MediaMarkt mam złe skojarzenia i raczej nie da się tam posłuchać. Ostatnio zwiedziłem trochę Poznań /bo mam żabi skok/ w poszukiwaniu sprzętu, gdyż jestem przed wyborem. Nie chcę reklamować sklepu, ale na ul. Dąbrowskiego może wybrać, posłuchać i wypożyczyć.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Zwracam się do osób cytujących ostatnie wypowiedzi. Proszę nie róbcie tego, gdyż następują niepotrzebne powtórzenia. Będę usuwał takie zbędne cytowania.

ArtS :)
 
koris w poznaniu

Polecam wspomniany wyżej sklep . KORIS na dabrowskiego , koło mac donalda. Zakupiłem tam 805 . Super obsługa. Jestem bardzo zadowolony ( i z 805 i sklepu :) )
Pozdrawiam
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Gucio50 napisał:
Chcę złożyć na Ciebie skargę. Do kogo mam sie zwrócić? :confused:
Coś Ty się tak uparł? Skargę możesz złożyć do amidnistratora forum Ar2.

Nadal nie możesz przyjąć do wiadomości, że cytowanie w całości ostatnich wypowiedzi, to zbędne powtarzanie tych samych treści? Nierzadko dość obszernych?

Dlaczego to takie ważne? Czytałem kilka razy całe wątki o telewizorach i uwierz mi, że po przedarciu się przez setki wypowiedzi w których co chwile występowały bezpośrednie powtórzenia, można mieć serdecznie dość czytania. Że o rozumieniu nie wspomnę. Proponuję, abyś spróbować poczytać jakiś dłuższy wątek, a sam (mam nadzieję) dojdziesz do podobnych wniosków.

Sporadyczne cytowanie to jednak nie to samo, co notoryczne przytaczanie ostatnich wypowiedzi. To tak, jakby ktoś w rozmowie z Tobą powtarzał za każdym razem Twoją wypowiedź, a następnie na nią odpowiadał. Nie byłoby to przedrzeźnianie?

Miałeś pretensje, że niedawno akurat Tobie zwróciłem na to uwagę. Teraz, kiedy zwracam uwagę na ten fakt wszystkim, chcesz się skarżyć. Proszę bardzo, może administrator się do tego ustosunkuje?

ArtS :)
 

Gucio50

New member
Bez reklam
ArtS007 napisał:
Nadal nie możesz przyjąć do wiadomości, że cytowanie w całości ostatnich wypowiedzi, to zbędne powtarzanie tych samych treści? Nierzadko dość obszernych?

Piszesz nieprawdę, albo jesteś ślepy.
Nigdy nie cytuje w całosci, cyba że ta całość to jedno zdanko. Przynajmniej sie o to staram.


Nie lubie jak mnie nachalnie pouczasz, tam gdzie naprawdę racji nie masz.

Jak zrobie cos nie tak to umiem przeprośić , cmprene vous
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Niestety, ale bywasz niegrzeczny. Ślepy nie jestem. Tam, gdzie zwróciłem uwagę na ten fakt akurat po Twojej wypowiedzi, cytowałeś dokładnie poprzednią wypowiedź w całości. O fragmenty nie mam przecież pretensji. Myślałem że już ustaliliśmy, że takie cytowanie ma sens. I nie twierdź w koło, że Cię notorycznie pouczam. Pragnę zwrócić Twoją uwagę na fakt, iż tym razem wyraźnie zwróciłem się do ogółu o respektowanie prostej i czytelnej zasady. Owszem, zarówno Ty jak i ja jesteśmy członkami ogółu, ale to nie była uwaga do Ciebie. Jeśli zaakceptujesz, że to nic osobistego, będzie łatwiej zauważyć, że zgadzamy się w kwestii cytowania. Nie prowokuj więc bez potrzeby tej jałowej dyskusji.

ArtS :)
 
Do góry