Gdzie odsłcuh w warszawie ??!!

sake

New member
Gdzie odsłuch w warszawie ??!!

Witam,

Gdzie można w Warszawie zrobić w miarę porządny odsłuch? Jeżeli możecie, podajcie jakieś konkretne miejsca, bo w najbliższej przyszłości wybieram się właśnie po to do stolicy. Jak możecie, piszcie, czy jest płatny, cze darmowy... :)
 
Ostatnia edycja:

sake

New member
Tak, oto konfiguracje, które mnie w tym momencie interesuja:

ampli: Denon 1910, HK 255/260, Onkyo 607, Yamaha 765...
Głośniki 5.0: Jamo 405/407, Klipsch F2 (set), Dali Concept 6, MA Br6 (set)...
kolejność przypadkowa.
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
wystarczy ze poszukasz adresow w sieci i podzwonisz nic prostszego, ja tak robilem nic czekalem az ktos mi powie.
Batorego
Gen Andersa
modlinska
jurskiego
kolo emili plater nie pamietam ulicy
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
na wysokosci piekielka, po prowej skret na polfe tarchomin, to jest po drugiej stronie ulicy, niedaleko przystanku w strone centrum
 

sake

New member
To lepiej jak zapodasz do Olsztyna, tańszy od Warszawy :) w cenach towarów.

w W-wie będe kilka razy "przy okazji". Olsztyn, to jak do tej pory, miejsce zakupu.

Odnośnie tych odsłuchów, to miałem okazje paru sprzętów posłuchać i namieszało mi się w tej mojej "muzycznej głowie". Głównym celem jest MA BR6 i Klipsch F2 z Onkyo 607 lub Denonem 1910. Jeszcze mi po głowie chodzi CA 540.... 640. HK 255 sobie odpuściłem widząc jak NOWY (kupiony 3 m temu) chodzi u znajomego. Dosłownie rzęzi (chyba wiatraczki), poza tym okres gwarancji 12m to śmiesznie mało - nie wiem co jest przyczynkiem do tak krótkiego okresu gwarancyjnego? Ale przyznam gra dobrze, a prezentuje sie najlepiej ze wszystkich, jakie widziałem.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
To co słyszysz u kumpla to nie rzężenie tylko częstotliwość dudnieniowa, jak zatrzymasz obojętnie który z dwóch to zjawisko znika.
Harman ma oficjalnie rok ale serwis naprawia dwa lata po zakupie.
 

mataman

New member
Bez reklam
w W-wie będe kilka razy "przy okazji". Olsztyn, to jak do tej pory, miejsce zakupu.

Odnośnie tych odsłuchów, to miałem okazje paru sprzętów posłuchać i namieszało mi się w tej mojej "muzycznej głowie". Głównym celem jest MA BR6 i Klipsch F2 z Onkyo 607 lub Denonem 1910.

Denon moim zdaniem nie oferuje nic co usprawiedliwialo by różnice w cenie do Onkyo.
 

sake

New member
w Denonie zmartwił mnie któyś z niby wiarygodnych testów, gdzie na tle swoich "kolegów apmlitunerów" wypadł blado w odsłuchu stereo, chyba 5/10 pkt..
 
Do góry