Gdzie obecnie najtaniej PS3

Amdys

New member
Witam serdecznie wszystkich forumowiczow!

W sumie watku "swiezo upieczenie uzytkownicy PS3" nie znalazlem wiec podczepiam sie tu. Wlasnie nabylem swoj pierwszy konsolowy produkt ze stajni Sony :) - Slim250GB + GTA IV - uzywany za 995 - zestaw igla a i cena chyba jak najbardziej uczciwa :).

Do tej pory mialem i nadal zamierzam uzywac Xboxa1 - sprawdza sie super jako centrum multimedialne a i grafa w sumie tez mi wystarcza w wiekszosci gier w ktore gram hehe:smile:.

W pierwszym rzedzie PS3 bedzie wykorzystywane jako player BD, gierki tez oczywiscie (nie bede pytal Was jakie bo forum sledze juz od dawna :)) - wpadlem sie tylko przywitac :)

Amdys
 

korzi

Member
Media Expert ma promocje za 1299 Slim 250GG + dwie gry.
Promocja do 1.06
W dodatku jak ktoś jest zainteresowany można zakupić gwarancję 5 Plus na 5 lat :)
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Media Expert ma promocje za 1299 Slim 250GG + dwie gry.
Promocja do 1.06
W dodatku jak ktoś jest zainteresowany można zakupić gwarancję 5 Plus na 5 lat :)
Z tego co widzę to aktualna gazetka z Media Expert jest z PS3 Slim 120GB + Gra GOW I i II + Kabel HDMI Sony, zestaw za 1249 zł.
 

Whiplash

New member
Bez reklam
W MM PS3 z gra kosztuje 1259 i od tego dostajemy bon na 250zl do wykorzystania na co sie chce wiec de facto konsola kosztuje nas 1009zl.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Możesz napisać w którym MM bo to, że to sieć to nie znaczy, że ceny i promocje wszędzie równe ;)
 

Whiplash

New member
Bez reklam
W MM kielce sa 6 urodziny i do kazdego produktu powyzej 300zl jest bon na 20%. Aktualnie u mnie w mm brak ,wziolem sotatnia sztuke :D
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Jest taka promocja do 1.06 gdyż sam kupiłem w wekend ;)
Po wybraniu na stronie ME marketu na stronie głównej wyskakuje ta promocja
No faktycznie. Dzisiaj dostałem nową gazetkę. Według mnie promocja żadna. 1299 zł to trochę dużo porównując ceny w MM czy Saturn, nawet jeśli doliczyć te gry to one są warte razem z 60 zł około. Jakby dali jakąś premiere to może jeszcze, ale to to starocie i gry dla dzieci :p
 

Patryk18

New member
Witam, zarejestrowalem sie ze wzgledu na link masty :)
czy to jest nowa konsola?, czy moze tak jak kiedys bylo w tesco za 699 a ona byla bez gwarancji i mozna bylo na niej grac w sklepie.
mieszkam dosc daleko od tamtego miejsca, czy mozliwe jest w tym sklepie kupic przez internet?

z gory dziekuje za odpowiedzi :)
 

rcube

New member
Jestem na kupnie ps3. Znacie może jakieś aktualne promocje lub atrakcyjne zestawy z grami ?

W Saturnie w sobotę (14.08 ) jest promocja bez VAT na cały asortyment ale znając życie dzień przed wszystko pewnie pójdzie do góry....:bober:
 

szmyk

Member
Ja swoją konsolę kupiłem tydzień temu w ELECTRO

Była to najtańsza znaleziona przeze mnie oferta (licząc gry).
Nr serii: CECH-2104B
Za 137 zł można przedłużyć gwarancję do 3 lat.
 

pawkopl

New member
Cześć,
co: PS3 Slim (CECH-2104A), nowa, 120GB
gdzie: SATURN, Galeria Bałtycka
kiedy: obniżka VAT (14.08.2010 r.)
ile: dokładnie 1064,75 zł

Za taką cenę to ze świecą szukać...
Jestem megazadowolony !
 

rcube

New member
Fajna cena :) Ja już kupiłem wraz z Uncharted 2: Among Thieves i Little Big Planet GOTY za 1444 zeta w Euro. Nie chciało mi się czekać na kuriera :-D
 

benk07

New member
2 tyg. temu, w MM (W-wa) zestaw z wersją slim 250GB, który obejmował gry LBP, Eye Pet, kamerkę Eye Pet oraz pilota, można było mieć za 1249 zł.
Te zestawy leżały/leżą w MM za 1449 zł. ale wtedy był akurat weekend obniżek i na przedział cenowy w którym był ten zestaw PS3 przydzielili 200 zł upustu.
Z tego co wiem, takie weekendy z upustami zdarzają się w MM. I chyba nawet częściej niż dni bez VATu. Niestety, wydaję mi się jednak, że nie są tak nagłaśniane jak np. ostatnie "bezwacie".
 
Ostatnia edycja:
Do góry