Gdzie obecnie najtaniej PS3

Masta_J

Active member
Bez reklam
Zależy za ile % ceny jest ta rozszerzona gwarancja, za jakąś niewielką kwotę to może i warto.

Pozdrawiam,
 

Kilmar

New member
A ja szukałem i czekałem i w końcu kupiłem używkę

80GB z marca z 2 dualshockami i 4 grami - fifa2009, killzone2, little big planet i grand turismo - za 1500 z gwarancją itd
Bez 1 ryski

Uważam, że słuszny wybór
 

mietek099

New member
Dokładnie. Jeżeli jest gwarancja to jeszcze można się zastanowić. Natomiast jeżeli takowej by nie było to IMO lepiej się nie pakować w taki interes. Odradzam wszystkim kupowania używanych konsol.
 

GrzeluKNZ

New member
gwarancja na 3 lata kosztuje 350 zł, podobno niezależnie od formy uszkodzenia, czy bym uszkodził ja z mojej winy czy coś w środku ps3 by się zepsuło to oni to naprawiają ... wiec jak ? jednak odradzacie mi ta gwarancje ?
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Jak jesteś w stanie tyle zapłacić i Ciebie to interesuje to bierz.
Można za to kupić dwie nowości na Allegro :cool:

3 lata to może będziesz miał gwarę akurat do wejścia PS4 :D

Pozdrawiam,
 

debeef

New member
Bez reklam
Kilmar napisał:
A ja szukałem i czekałem i w końcu kupiłem używkę

80GB z marca z 2 dualshockami i 4 grami - fifa2009, killzone2, little big planet i grand turismo - za 1500 z gwarancją itd
Bez 1 ryski

Uważam, że słuszny wybór

jakby taki zestaw był w tej cenie, albo nawet 1600 zł to by było coś...jednak (mimo, że cena jest atrakcyjna) ja bym nie kupił używki
 

GrzeluKNZ

New member
a orientujecie sie jak to jest z tymi ratami 30x0% ?? czy do wziecia ps3 na kredyt np. w media markt lub wlasnie rtv euro agd, wystarczy miec jedynie dowod ? czy rowniez zaswiadczenie od pracowawcy ze wlasnie u niego pracuje
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
W MM jak bierzesz w GE Money Bank to do kwoty 5500 zł wystarczy tylko dowód.
Co do rat w RTV Euro AGD to nie mam dobrych doświadczeń, ostatnio te dziady chciały doliczyć kumplowi obowiązkowe ubezpieczenie w kwocie 25% ceny towaru...

Pozdrawiam,
 

debeef

New member
Bez reklam
Od tego mają premię ze sprzedaży płaconą...ale pistoletu mu do głowy nie przystawili?? Mnie też namawiali, ale byłem twardy (cała operacja przedłużyła się o jeden dzień pewnie właśnie dlatego) i teraz nie narzekam, za to z GE będę się ostro wadził, bo mając ratę 40 zł, zapłaciłem o dwa dni później po poinformowaniu mnie przez pracownika banku o tym, że nie zapłaciłem i następna rata przyszła zamiast 40 zł to 85 zł, a te 45 to koszty windykacyjne!!!! Windykacja miała polegać na zatelefonowaniu do mnie...telefon za 45 zł??
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Nie interesuje mnie od czego mają płacone.
Pistolet przy głowie był o tyle, że bez tego ubezpieczenia po prostu nie sprzedali towaru a był on akurat dostępny tylko u nich i do tego w dobrej cenie.
Te koszty 45 zł na pewno były przedstawione w umowie albo regulaminie, polecam jednak czytać takie dokumenty.

Pozdrawiam,
 

debeef

New member
Bez reklam
Masta_J napisał:
Nie interesuje mnie od czego mają płacone.
Pistolet przy głowie był o tyle, że bez tego ubezpieczenia po prostu nie sprzedali towaru a był on akurat dostępny tylko u nich i do tego w dobrej cenie.
Te koszty 45 zł na pewno były przedstawione w umowie albo regulaminie, polecam jednak czytać takie dokumenty.

Pozdrawiam,

Czytając umowę wiedziałbyś że w Euro Rtv Agd ubezpieczenie jest dobrowolne, a to, że sprzedawca mówi, że bez tego nie dadzą pożyczki to tylko ich chęć zarobku...trzeba czytać dobrze umowę:)
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
debeef napisał:
Czytając umowę wiedziałbyś że w Euro Rtv Agd ubezpieczenie jest dobrowolne, a to, że sprzedawca mówi, że bez tego nie dadzą pożyczki to tylko ich chęć zarobku...trzeba czytać dobrze umowę:)

I tutaj znowu się mylisz.
W umowie jasno było napisane, że ubezpieczenie nie jest wymagane tylko przy 6 ratach, przy większej ich liczbie było obowiązkowe.
Nie zalecałbym Ci czytania dokumentów gdybym sam tego nie robił :D

Pozdrawiam,
 

debeef

New member
Bez reklam
Też tak mi mówili więc wydrukowałem część o ratach ze strony Euro Rtv Agd, gdzie było napisane, że ubezpieczenie nie jest obowiązkowe nawet przy 30 ratach, na które to wziąłem mojego Sharpa 46" xl2
 

GrzeluKNZ

New member
dzis bylem w mm, widzialem ten zestaw 80GB + 5 gier - Fifa 09, Ridge Racer 7, NFS Undercover, R&C Quest for booty, GT5 prologue za 1599 zł, byly tez zestawy infamos i motostorm 2 po 1699zl, odwiedzilem tez euro rtv agd, pytalem sie o zestaw 80gb z unchartedem i rachetem za 1399 zl, podobno sa w stanie sprowadzic do lodzkiego sklepu konsole z zabrza ... na obecna chwile jaki zestaw proponujecie mi kupic ? ostatnio na jedym z forum o tematyce ps3 przeczytalem ze podobno 18 sierpnia ma pojawic sie ps3 slim, a ceny normalnej ps3 maja polecie w dol... co myslicie o tym .. ?
 
Do góry