Gdzie najtaniej kupic XBOX 360 w Polsce

wikitor

New member
Gdzie kupić???

Dziędobry mam zamiary kupić XBoxa 360 premium mieszkam w Pabianicach i chciałbym się dowiedzieć jaka jest cena xboxa 360 premium w Media Markt. Niemam auta więc nie moge pojechać do Media Markt. Jak ktoś wie jaka jest cena i czy jest jakaś promocja. Jak ktoś wie to niech pisze na gadu gadu mój numer to 7040182. Dziękuje za wszystkie informacje.

Pozdrawiam ;)
 

arsenal

Moderator
VIP
Wczoraj byłem w Mediamarkt Legnica. Xbox Premium z 4 grami( PGR3, Perfect Dark Zero, [SIZE=-1]Ninethy Nine Nights i jeszcze jakaś-tytułu nie pamiętam) kosztuje 1399zł. Niezła okazja. PS3 jest po 2299( bez bonusów) a Nintendo Wii za 1099zł( też bez dodatków) o ile dobrze pamiętam.
[/SIZE]
 

bartez

New member
100% premium widzialem na wlasne oczy;) mysle ze to ogolno europejska promocja bo bylem w niemczech i jest to samo 299 euro

pozdrawiam
 

lukasszol

New member
MM Wrocław trzyma cenę : 1549+GoW. Już lepiej jest w EMPIKU: 1499+CRACKDOWN. To dziwne, bo pojawiło się ostatnio dużo całostronicowych ogłoszeń w prasie (nie tylko komputerowo-konsolowej) o super promocji zestawów (bez cen) w sieci MM (X360+GoW), EMPIK (X360+Crackdown) i CARREFOUR (X360+Lost Planet). Poza tym nowootwarty SATURN też się ceni: 1849 za zestaw z 4 grami (PGR3, NNN, PD: ZERO i KAMEO).
 

depesz

New member
:)

Super, byłem w zeszły piątek, stała zgrabna piramidka, złapałem jedną, podszedłem do kasy - wybiło 1199 zł - do tej pory mimo sporej tabliczki z ceną obok piramidki konsol miałem wątpliwości;) Konsola w wersji Premium + pudełkowa Kameo.
Brawa dla MM w Legnicy, z tą ceną są nie do pobicia:)
 
Do góry