Gdzie najlepiej kupić TV z dostawą do domu.

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Osobiscie przekonałem się do Saturna i M.M . żadnych problemów z ewentualnym zwrotem , ceny podobne do innych sklepów internetowych , a jeżeli trafisz na promocję to wyrwiesz parę stówek taniej niż w sieci. Ostatnio było że na wyższych modelach można było zaoszczędzić do 1000 złociszy. Warto zakupywać model z zeszłego roku ? , ja bym szukał z nowych TV chociażby ze wzglądu na nowe kodeki itp.
 

djmarco83

Member
Może i masz rację ale do 2500 nie ma nic ciekawego ze smarttv i 4k. Tak sobie teściowa wymyśliła no i jeszcze 3d ale tak się nie da :)
 

ibotto

Member
Gdziekolwiek i cokolwiek zamawiasz to w pakiecie ma być zainstalowanie odbiornika. To w twoim interesie i nie jest ważne ze ja sie na tym znam i ty sie na tym znasz. Mam dalej pisać ?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mały tv żeby być w 100% zadowolonym z 3d jak i z 4k ale jak takie mają wymagania to trzeba coś poszukać - żeby teściów zadowolić :) co się nie robi dla tesciów ...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Oczywiście to ich wybór i to nie podlega dyskusji - dla mnie juz 55 cali jest za mały a co dopiero 42 ... ale każdy ma swoje zdanie na to ,,,,
 

ibotto

Member
Tak jak nie ma za dużego HDD, tak ekran też nigdy nie jest za duży; przynajmniej od czasu jak jest HD, a dziś z 4k to szkoda gadać.
Sa tylko przyzwyczajenia i lęk przed nowościami.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Allegro? To ostatnie miejsce na liście w którym bym się decydował na zakup tv.
Zacząłbym od Kiki, sprawdzone i pewne. Na aukcjach to nic innego jak loteria, nie warta późniejszego stresu.
 
Do góry