Gdzie mogę kupić pilot(oryginalny) do starego Sony 40Z5500

aerO^

New member
Tak jak w tytule, znalazłem aukcje na allegro, ale komentarze nie zachęcają mnie do zakupu. Czy wie ktoś gdzie mogę dostać zamiennik oryginalny?
 

Marek24K

New member
Witam, widziałem takie piloty na ebay uk ale z wysyłką na całą europe ( niestety cena za wysyłke nie jest niska). Ja ze swojej strony polecam uniwersalne piloty logitech, dzialaja świetnie i maja więcej opcji np. dla dodatkowego sprzętu.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak jak Kolega napisał chyba lepiej będzie skorzystać z jakiegoś pilota uniwersalnego- bo oryginalny nawet jak znajdziesz to swoje będzie kosztował...
 

aerO^

New member
Znaczy powiem tak, te piloty logitecha z bajerami są bardzo fajnie i może sobie kupię do mojego aktualnego setupu, bo ten pilot od Denona w sumie jest beznadziejny, który mam, ale to temat na inny dzień.

Na razie potrzebuje zwykłego pilota do mojego starego Sonego, na tym TV oglądam tylko wiadomości z DTV i to wszystko, dlatego te droższe piloty odpadają, bo zwyczajnie ich nie wykorzystam. Jednak te zamienniki po 30 zł, powiem tak, trochę boje się ich, kiedyś miałem zamiennik do tunera telewizyjnego i działał albo beznadziejnie albo wcale i jak patrzę na cene 6,90 zl i zdjęcia tego pilota to wracają te wspomnienia, a tego drugiego silvercrest nie mogę znaleźć. Czy ma ktoś jakiś zamiennik i może polecić, że działa? Potrzebuje tylko kilku najprostszych funkcji Vol up/down, zmiana kanału i to wszystko, jednak chciałbym kupić raz i nie mieć problemu przez kilka następnych lat(albo już nawet do śmierci tego TV)
 
Ostatnia edycja:
Do góry