Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

quasimodek

Member
Bez reklam
Owszem, już zamówiłem.
Jest też w podobnej cenie ten TIN BOX z Kompanią Braci ale tam brak napisów PL niestety.
Karty debetowej też nie masz? Nie musi być kredytowa. Wystarczy debetówka z obsługą płatności internetowych.
 

eedviking

Banned
Wiking, witam kolego:D Ja chcę Cie zobaczyć na "żywo". Po Nowym Roku, please. :D. Ja nie mogę zejść z tego świata nie poznawszy osobiście Wikinga z Wikingów. :popcorn:

Drogi i szanowny Dżygicie, to zaszczyt dla mnie i jako stary wiking oszczędzę podczas spotkania, Ciebie i Twój dobytek, znaczy nic nie Ci nie zabiorę, nie zgwałcę i nie spalę ( ruscy robią odwrotnie.;) ).
Jako , że znasz zapewne tę oto legędę (patrz niżej),możemy nawet się zbratać. ;):D:D

Według legendy, gdy Bóg dzielił świat, w kolejce ustawiły się wszystkie narody. Brakowało tylko kochających zabawę Gruzinów. Przyszli nazajutrz zmęczeni całonocnym biesiadowaniem.
„Ziemia już rozdana
– rozłożył ręce Bóg.
– Ale niech tam! Podobacie mi się, więc dam wam coś wyjątkowego. Kawałek raju”
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
Drogi i szanowny Dżygicie, to zaszczyt dla mnie i jako stary wiking oszczędzę podczas spotkania, Ciebie i Twój dobytek, znaczy nic nie Ci nie zabiorę, nie zgwałcę i nie spalę ( ruscy robią odwrotnie.;) ).
Jako , że znasz zapewne tę oto legędę (patrz niżej),możemy nawet się zbratać. ;):D:D

Według legendy, gdy Bóg dzielił świat, w kolejce ustawiły się wszystkie narody. Brakowało tylko kochających zabawę Gruzinów. Przyszli nazajutrz zmęczeni całonocnym biesiadowaniem.
„Ziemia już rozdana
– rozłożył ręce Bóg.
– Ale niech tam! Podobacie mi się, więc dam wam coś wyjątkowego. Kawałek raju”
:cry: O czasy nastąpili :cry: Już Wikingowi nad Władcą Ciemności kpią. :D Nie zabiorę, nie spałę i co najgorsze nie zg...e.:lol: To ja myślałem że to Ja jestem bandyta i okrutny tyran, a tutaj gorzej niż sadyści i dyktatorzy z Północnej Otchłani Balagur:D Do zobaczenia VIKINGU :popcorn:
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Najgorsi są ci Ruscy, bo najpierw palą, później gwałcą a na końcu plądrują:p W sumie nie wiem czy coś im pozostaje do plądrowania?...ale to w końcu Ruscy.
 

lll

New member
Panowie wątek masakrycznie długi, nie przekopię się - zatem polećcie jakieś sprawdzone miejsca w sieci, gdzie zaopatrujecie się w filmy na Blu-ray. Z ogólnie dobrymi cenami lub częstymi dobrymi promocjami. Pozdrawiam!
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Najgorsi są ci Ruscy, bo najpierw palą, później gwałcą a na końcu plądrują:p W sumie nie wiem czy coś im pozostaje do plądrowania?...ale to w końcu Ruscy.
To rzeczywiście zboczone :mrgreen:;-)
Wraca rosyjski żołnierz z przepustki do koszar na Syberii. Opowiada kolegom jak było:
- Najpierw ja długo jechał na nartach przez lasy, śniegi, ale kto zgadnie jaka była moja pierwsza czynność, kiedy przyjechałem doma – stawiam fłaszkę!
- Wykorzystałeś żonę – mówi Jurij
- Brawo, fłaszka Twaja, a jaka była moja druga czynność, kiedy przyjechałem doma – stawiam fłaszkę!
- Wykorzystałeś żonę – mówi Iwan
- Brawo, fłaszka Twaja, a jaka była moja trzecia czynność, kiedy przyjechałem doma – stawiam fłaszkę!
- Wykorzystałeś żonę – mówi Aleks
- Niet, zdjąłem narty
 
Ostatnia edycja:
Do góry