Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Ja też bym trzymał takie wydanie filmu i zostawił dzieciakom - kiedyś będzie to miało swoją cenę...

To ja już Ci mogę teraz powiedzieć, co kiedyś dzieciak zrobi z tym filmem:p To tak jak byś teraz dostał starą kasetę VHS. Nam się wydaje że ma to swoją wartość, ale za 20 lat możliwe że nikt nawet nie zapuści tego filmu, bo będzie już za stary a i może nie będzie mial na czym odtworzyć. Kto z tego pokolenia ogląda filmy z lat 60'? Podobnie może być za 15 lat z takimi Terminatorami czy Predatorami.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To zdziwiłbyś się jak na AudioShow był oblegany pokój vintage przez młodszych. Kaseciaki, szpulowce, winyle.
Małolaty zachwycone, miły widok ;)
Zresztą tu chodzi o sentymenty, a nie o oglądanie, szczególnie, że maniaków SW nie brakuje.
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Tak powinno to wyglądać, tyle, że to wydanie sporo droższe.

No właśnie nie jest sporo droższe. Na stronie merlin.pl przy opisie widnieje zapis, że jest dostępne wydanie pionowe i poziome, ale nie ma mozliwości wyboru wersji podczas składania zamówienia. Czyli wysyłają jak popadnie...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No właśnie nie jest sporo droższe. Na stronie merlin.pl przy opisie widnieje zapis, że jest dostępne wydanie pionowe i poziome, ale nie ma mozliwości wyboru wersji podczas składania zamówienia. Czyli wysyłają jak popadnie...

Spróbuje wymienić, szczególnie, że taki zestaw zamierzam trzymać dożywotnio.
Ew. jakbyś ktoś chciał wymienić na coś dobrego, to pisać na priv.
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Spróbuje wymienić, szczególnie, że taki zestaw zamierzam trzymać dożywotnio.
Ew. jakbyś ktoś chciał wymienić na coś dobrego, to pisać na priv.

Napisałem do merlina taką prośbę, czy jednak można wysłać wydanie pionowe. Zobaczymy co odpowiedzą :)

Dzisiaj zakupiłem jeszcze w empiku:
- Iluzja
- Niemożliwe
- Księga ocalenia
- W obronie Własnej
W merlin:
- Zestaw Bournea
- Samoloty 2 (dla córeczki), ale DVD bo tylko to ma w pokoju...

W sprawie rabatów w empiku stacjonarnym na Bluray za 19,99 zł... napisałem reklamacje, o dziwo ją przyjęli... teraz czekam na odpowiedź co zaproponują...
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Chyba tak zrobię przoszę Giorgia, tym bardziej, że stan jest idealny!. ;):)

:-D Nu jak już tak bardzo chcesz się pozbyć tych perełek, to ja gotów:grin: Oko Saurona widzi wszystko, VIKING:grin: "Błogosławiony Ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności......" :grin: Bardzo i to bardzo fajny zestaw. Miód.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Mogło tak być. Do muzeum też z przyjemnością chodzimy, co nie znaczy że byśmy chcieli żyć w tamtych czasach i korzystać na codzień tych przedmiotów codziennego użytku:p To tak jak z muzyką. Cenimy muzykę z pewnych lat, bo się na niej wychowaliśmy. Dla mnie najlepsza była z lat 80's i 90's, bo wtedy dorastałem. To co teraz jest wydawane nieszczególnie mi przypada do gustu, a i również nie slucham muzyki z lat 60's czy 70's. To samo jest z filmami i młodszym pokoleniem. Za ileś lat będą Nas oceniać i się dziwić, tak jak my się uśmiechaliśmy na widok filmów czy muzyki jaką słuchali Nasi dziadkowie czy rodzice.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Mi nie chodziło tylko o filmy z Sylwkiem i Arnim,tylko ogólnie o stare klasyki...Co do kolumienek,to mogą tak powiedzieć :wink:
Chyba nie na temat, ale może admin zlituje się. PIRAMIDA, jak ja oglądam tą "nowoczesną" młodzież , czasami bardzo żałuję że w kraju nie ma możliwości posiadania broni. Ja bardzo "ciemno" widzę przyszłość tej planety pod "rządami" tego pokolenia. Oni są po prostu "bezczelny jak Facebook". :x
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Chyba nie na temat, ale może admin zlituje się. PIRAMIDA, jak ja oglądam tą "nowoczesną" młodzież , czasami bardzo żałuję że w kraju nie ma możliwości posiadania broni. Ja bardzo "ciemno" widzę przyszłość tej planety pod "rządami" tego pokolenia. Oni są po prostu "bezczelny jak Facebook". :x

Święta racja Savronik ;)

Aby było bardziej na temat (ten sam sprzedawca) :
Apocalypto ( Blu-ray ) BD Nowa w folii (4852597627) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Kill Bill. Volume 1 ( Blu-ray ) BD Nowa w folii (4852601415) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Kill Bill. Volume 2 ( Blu-ray ) BD Nowa w folii (4852602329) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 

dominlesne

New member
Równie dobrze można napisać, po co komu jakieś kamienie na kominkach, tapety, doniczki do kwiatów, ledy, czy ozdoby, a jednak robimy to dla przyjemnośći, a chyba o to chodzi w życiu?
Zgadzam się w 100%. Tylko że są po to steelbooki, czy takie wydania a'la książka, które mają szanse trochę posłużyć. Takie "tekturki" są po prostu nieużyteczne. Ja rozumiem, że reklama i może lepiej to wygląda w sklepie, ale kto ma kupić to kupi i bez tego, kto będzie chciał lepiej wydane to tego nie ruszy.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zgadzam się w 100%. Tylko że są po to steelbooki, czy takie wydania a'la książka, które mają szanse trochę posłużyć. Takie "tekturki" są po prostu nieużyteczne. Ja rozumiem, że reklama i może lepiej to wygląda w sklepie, ale kto ma kupić to kupi i bez tego, kto będzie chciał lepiej wydane to tego nie ruszy.

Ja właśnie te tekturki wyłapuje jak mam wybór, niektóre są świetne. Żłobione, barwione, lub 3D. Nie tam jakiś bezpłciowy nadruk.
Mam np. nowych Transów w steelbooku i to samo wydanie miałem z tekturce, ale z efektem 3D i to wygląda o wiele lepiej, ale generalnie "metal" jest o wiele trwalszy i generalnie lepszy, jednak czasami o wiele droższy, a nie każdego stać ;)
Na forach są miłośnicy jednych i drugich, znam takich co polują tylko na "tekturowe" wydania, inni za to tylko steelbooki. Kązdy znajdzie coś dla siebie. Podejrzewam, że te filmy i tak zostaną u nas na długie lata i to bez znaczenia, czy będziemy już mieć 4k czy 8k, a na pewno nie zamierzam przechodzić dobrowolnie na cyfryzacje.
 
Do góry