Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

Henry

Active member
Bez reklam
Wpadnij do mnie, wybierzesz sobie coś i jeszcze coś dziabniemy :D
Masz lepszą ofertę cenową? :-D
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Ta wersja na zavvi byla dostępna z napisami PL za około 25€ z przesyłką gratis. Skorzystałem parę miesięcy temu o czym w tym wątku informowałem.

Wysłane z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej za pomocą Poczty Polskiej
 

Artur Z.

New member
W empiku najczęściej, bo mam bardzo blisko, ale jak wiadomo nie wszystko tam zawsze jest, więc czasami również na Allegro.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Dzisiaj zakupiłem przy okazji w Saturnie w Jankach dwie płytki każda z nich po 19.90zł..;-) Ponadto widziałem Transformersy 4 cz. po 89zł 2d/3d jeśli by ktoś jeszcze nie miał

img host
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Dokładnie, nie wszystkie filmy w 3D są w 3D....;-(. Mam kilka filmów w 3D, gdzie na cały film może jest jedna scena albo w wcale... Jeśli już mam kupować film w 3D i dopłacać do niego to muszę być pewien, że warto a nigdzie nie przeczytałem ani jednej recenzji odnośnie dobrych efektów 3D w tym filmie...;-). Mam 1 cz. w 2D i żal mi było nie wziąć 2cz. do kompletu w tak atrakcyjnej cenie..;-)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mi się wydaje, że Bibo miał na myśli typowe efekty 3d( wychodzenie obrazu itp.), bo głębia obrazu jest we wszystkich 3d, a w tych nowszych w niektórych tytułach jest to na wysokim poziomie. Z efektami to różnie jest. Ja jeszcze uważam że w 3d filmy maja troszkę inną barwę ale może ja to tak odczuwam :)
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Dokładnie tak jak Lolek pisze, dla mnie efekt musi jak to się mówi wychodzić z ekranu...;-)
Odnośnie filmu to np. Jak wytresować smoka cz.1, Underwold przebudzenie, Prometeusz, Piła 7: oglądałem je w 3D i jak i 2D- drugi raz wolę oglądać w 2D.
Natomiast takie filmy jak: Madagaskar 3, Transformers 4, Żółwik Sammy, Avatar, Przyrodnicze:Rekiny, Wieloryby i Delfiny, Życie oceanów to jest dla mnie prawdziwe 3D...;-) Przy nie których scenach wgniata w fotel i trzeba robić uniki...;-) Moja żona się poduszką zasłania...;-)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Bipo, te które okresliles jako dobre w 3d znam i potwierdzam.

Te które opisales jako słabe to znam tylko Jak wytresować smoka i Prometeusza. Oba rewelacyjne w 3d z tym, że oba należą do grupy "ciężko ustawić obraz". Dlatego po raz 20 powtórzę: wiele osób nie docenia 3d m.in. z powodu ustawień tv. Niestety, do 3d potrzebna jest osobna kalibracja. Ja kiedyś (ponad rok temu) na tym forum skrytykowalem Prometeusza za 3d. Ostatnio po kilkumiesiecznej walce z obrazem obejrzałem ten film jeszcze raz i...jest super. Jak wytresować smoka mam od 2 tygodni i to jest kolejne super 3d.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Ciesze się, że Ci się udało ustawić obraz pod 3D, ja aż tak wielkim pasjonatem i zwolennikiem tego 3D nie jestem. Raz na jakiś czas coś się obejrzy i to wszystko, ale fajnie mieć. Większość filmów oglądam w 2D i tu dla mnie obraz starałem się tak dopieścić aby był dla mnie referencyjny....;-) Może faktycznie jak by zrobić kalibrację obrazu pod 3D to by było dużo lepiej, ale patrząc ile oglądam w roku filmów w 2D a 3D to przepaść ilościowa jest ogromna...
 
Ostatnia edycja:
Do góry