Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

SebaK1205

New member
Bez reklam
Promocja startuje oficjalnie od 1 listopada... chociaż niektóre sklepy wystartowały z promocją wczoraj, a w niektórych (tak jak gdański Saturn) - nic nie wiedzą o nadchodzącej promocji.
 

szejos

New member
W MM tez co nieco rzucili. Parę steelów po 39zł i monolithy po 19.
 

Attachments

  • IMAG0809.jpg
    IMAG0809.jpg
    361,7 KB · Wyś: 73

Bipo

Active member
Bez reklam
Z okazji mikołaja również małe uzupełnienie kolekcji z Media Markt. nie które filmy w super cenach:
- Wilk z..19.90zl
- Sicario 19.90zl
- Tarzan 29.90zl... :)

 
Ostatnia edycja:

JanVid

New member
.... jaki Mikołaj takie i promocje w MM :) ))) .... te wszystkie filmy tzw. "jednorazówki" w niby promocji powinny być max po 9,99 PLN a tak nadal będą jedynie "zasilały ofertę" ze statusem "pułkownik" :) ))) .... i nic im nie pomoże nawet fakt że są wydane na płytach BD.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale to i tak będzie kwestia gustu....😜 np. ja to co chce obejrzeć na 100 procent kupuje w dniu premiery... a reszta czeka do pojawienia się w C+ , HBO...
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Napędzasz tylko rynek drogich płyt, a 90% nowości jakie kupujesz to shit nie warty 50 zł a tracisz dwa razy tyle. Weź sie ogarnij i kupuj później, taniej i nie wszystko. :bober:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Caparzo ale to mój gust.... skoro kupuje to mi się podoba, a te które są na raz odsprzedaje i wychodzi prawie tyle ile bilet w kinie... mi to pasuje... a już nie wyobrażam sobie obejrzenie filmu, który lubię tak jak np. MARVELE np. po 6 czy 12 miesiącach bo będzie taniej...każdy robi tak jak mu pasuje...może kiedyś będę robił inaczej, ewentualnie tak jak pisałem kiedyś, że dużo, dużo mniej będę kupował.
 
Ostatnia edycja:

bokciu

Banned
.... jaki Mikołaj takie i promocje w MM :) ))) .... te wszystkie filmy tzw. "jednorazówki" w niby promocji powinny być max po 9,99 PLN a tak nadal będą jedynie "zasilały ofertę" ze statusem "pułkownik" :) ))) .... i nic im nie pomoże nawet fakt że są wydane na płytach BD.

"Sicario", "Wilk..." czy "Nienawistna..." - pozycje gdzie stwierdzenie, że nic im nie pomoże, jest mocnym nadużyciem.
 

Mateusz80

Member
W Media Markt drugi film jest za 5 złociszy. U mnie już ostro przebrany kosz był, ale coś tam wpadło :)
 

Attachments

  • 20180211_200701.jpg
    20180211_200701.jpg
    783,8 KB · Wyś: 61
Do góry