gdzie kupię najtaniej 42x20e ?

thoma

New member
witam. musze natychmiat kupić w/w model. obecny crt mi wysiadł. Sądzę, że dokonałem dobrego wyboru. Jestem mało wymagającym oglądaczem.
 

ouzo

New member
thoma napisał:
witam. musze natychmiat kupić w/w model. obecny crt mi wysiadł. Sądzę, że dokonałem dobrego wyboru. Jestem mało wymagającym oglądaczem.

skąpiec.pl, wybierasz swoje miasto lub okolicę i widzisz w których sklepach netowych jest najtaniej. Następnie kwestia kilku telefonów i ustalenia dostępności.
 

czachaaa

New member
Jak zapewnia mnie moj informator z MediMarkt, od 18 stycznia maja wyprzedawac te telewizory w cenie 4999.. to mniej niz najnizsza cena w sklepach internetowych :)

Nie wiem czy dotyczy to calej sieci MM, czy tylko sklepu w Bialymstoku? Musial bys popytac w pobliskim sklepie.


Swoja droga - kuszaca cena, ale przerazaja mnie "smugi" przy szybo poruszajacych sie obietkach na ekranie ;/ Zdecydowanie brak 100Hz jest zauwazalny na tym "elsidiku" .. a szkoda, bo juz mialem na niego chrapke...
 

pietrekth7

New member
Gzie kupić

Wydaje mi sie ze kupno w MM to dla idiotów szukaj w dobrych sklepach w mieście i sie targuj ja tak zrobiłem kupując swój tv sharp lx2 42 cale w MM 9999zł a ja kupiłem za 7500zł w listopadzie decyzja należy do Ciebie.:D
 

thoma

New member
witam. jutro wybieram sie do MM w bydgoszczy. Skad wiesz, że bedzie ok 5400? ja dzwonię drugi dzień i mowią, że nie wiedza po ile będzie w piątek. Wg wole kupic jutro w MM, poniewaz nie bedzie problemu z gwarancja itp. Fakt ze jakby kosztowal 6500 to wolalbym zakupic w sklepie internetowym. Jaki musze kupic uchwyt na sciane aby w/w model zawiesic ? czym sie kierowac ? pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi
 

thoma

New member
niestety Białystok leży za daleko odemnie. Dla mnie idealne rozwiązanie do Bydgoszcz oraz Poznań. Szkoda, że nie można przetransferować towarów z jednego MM do drugiego
 

thoma

New member
witam. Dzisiaj wrócilem z super wyprzedazy ktora zaczela sie o 7 rano. Wczoraj dzwonilem jeszcze 3 razy aby dopytac sie czy bedzie ten tv itp. O 21,00 powiedzieli mi ze ceny nie znaja, bo jeszcze nie dostali wykazu ale za to poinformowali ze jest 9 szt na magazynie. nastepnego dnia zjawilem sie o 7,10. tlok byl taki ze do tv dotarlem po 6 minutach. Moim oczom okazal sie model 42x20e z super cena 4999. Okazalo sie ze ten tv juz czeka na klienta itp. Grzecznie spytalem sie czy jest jeszcze inny ( wiedzac ze powinno ich byc jeszcze 8szt). Niestety odpowiedzial mi ze byl TYLKO 1 i to na wystawie. Wku... sie niemilosiernie bo szmaciarz jeszcze mnie zlewal, ironizowal ze to na pewno chodzilo mi o inny model itp ( poprostu chcial ze mnie glupca zrobic). na pytanie kiedy beda ponownie, odpowiedzial mi smiejac sie w twarz ze nie ma pojecia i ze na pewno beda drozsze. w tym momencie chcialem mu ... . Normalnie jestem teraz zly. dzonilem itp a Ci mnie oszukali i potraktowali jak zwyklego dupka.

ps
Ogolnie po tym fakcie pojechalem do domar bydgoszcz. byl w cenie 5999, ale cos z nim bylo nie tak. byla puszczona prezentacja po kablu HDMI a obraz kiepski. z bliska bylo widac jakies prazki a poruszajace sie wszystkie postacie ( wolno lub szybko) rozmywaly sie. w tle ludzie nie mieli rak tylko jakies elektryzujace prazki ( prawie jak na ATARI). Obsluga powiedziala mi ze to wina zlych ustawien oraz ze moga go sprzedaz za 5699. Zrezygnowalem i kupie w jakims sklepie interentowym, towar oryginalnie zapakowany z zadnych wystaw itp. Mozna w sharpie sprawdzic ile do tej pory wyswietlal ? pozdr
ps
moral taki ze jak chcesz kupic tanio to sie musisz nawyginac a jesli nie zal Ci dolozyc 1000zl to kupujesz jak Pan. pozdrawiam
 
Do góry