Gdzie kupic i za ile kabel HDMI?

mihau78

New member
Witam,wlasnie kupilem Sony KDF 42" i chcę kupic kino domowe przystosowane do odbioru HDMI. W zestawie kina którę chcę kupić nie ma podobno tego kabla w zestawie.Możecie mi powiedzieć w jakich są cenach, gdzie najtaniej kupić i jakiej firmy( jeśli jest kilka). Dzięki.
 

mihau78

New member
Najtańszy za 340 zł???AAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!Myślałem że jest to dużo tańsza przyjemność:fool: .To chyba jednak na początek podłącze komponentem,chyba, że znajde jakis tanszy HDMI.POzdrawiam
 

wlodek1001

New member
nie reklamuje tej firmy. przekonałem się już wiele lat temu ,że nie warto oszczędzać na kablach. Prędzej czy później mankamenty kabla kiepskiej jakości wyjdą i wtedy wydatek będzie wskazany.
 

mihau78

New member
hmm

Zastanawiam się, na allegro są kable firm tech+link (2 metry za 129 zł) albo vivanco (2m za 112 zł). Chyba się zdecyduje na któryś z nich. Co Wy na to? Bo kolejne w hierarchii cenowej to już profigold za 250 zł.Pozdr.
 

mihau78

New member
Kiki!Nie znalazłem na tej waszej stronie żadnych kabli,może żle szukałem. Mógłbyś podesłać mi jakiś link? Zwłaszcza, że macie kino , które mnie interesuje, w rozsądnej cenie... JAkby co: GG-7048667. Pozdrawiam
 

Mario

New member
Witam Panowie nie chce zakładac nowego postu wiec sie pdłącze do tego
Mam takie pytanko czy warto zmieniac orginalny kabel HDMI<>HDMI do samsunga HD 950 na jakis inny np. Supra czy bedzie zauwarzalna roznica w jakosci obrazu ?
 
Do góry