Gdzie bezpiecznie zakupić Samsunga LE40A656

Seavolv

New member
Witam.
Przymierzam się do zakupu TV Samsunga LE40A656 ze względu że sklepy internetowe oferują ten tv za dość przyzwoite pieniądze chciałem zapytać jaki sklep polecacie do jego zakupu tak aby później nie było niespodzianek w postaci braku sklepu, gwarancji, zwrotu itp.
Ostatnio poczytałem trochę to forum i aż włosy się jeżą na głowie co może człowieka spotkać jak dwa razy nie pomyśli zanim zdecyduje się na zakup.
Może coś z okolic Krakowa?
 

dinar

New member
Ja kupiłem 37A656 3 miesiące temu na ''AGITO'' i dotego za pobraniem,kurier przywiózł po 3 dniach,zobaczyłem tylko czy matryca cała taśmy czy orginalne i gra do dzisiaj.Właśnie przyjechał z Krakowa bo oni też tu mają magazyny,być może odbiór byś miał na miejscu.Mój wyprodukowany na słowacji.więcej dowiesz się na AGITO po zarejestrowaniu.Cena widzę za 40'' 3540zł- ja 3600zł zapłaciłem za 37''[aktualnie 3000zł]ceny spadaja ostro.
 

Seavolv

New member
A miał ktoś może do czynienia z sklepem neo24.pl bo bym się na nich skusił na tego LCD-ka co ważniejsze mają odbiór osobisty w Krakowie i to niedaleko mnie.
 

sorlanski

New member
Mam go od 2 tygodni. Zakupiłem w sklepie internetowym OSKAR. Jedynie transport trwał aż 10 dni choc firma z Warszawy. Nie mogę narazie uruchomi PiP. Udany TV LCD, Polecam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Seavolv

New member
No to odważny jesteś. A sprawdziłeś w menu serwisowym czy aby ten tv jest nowy bo gdzieś czytałem że mają telewizory z odzysku? zresztą ten sklep tu jak i na ceneo ma dużo negatywnych komentarzy. I z tego co się orientuje nie mają wysyłek za pobraniem :hmm: a to już go przekreśla w moich oczach
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

sebonet

New member
swojego Samsunga kupiłem w mega-tv.pl. TV był do odbioru na drugi dzień po złożeniu zamówienia. Ceny do negocjacji. Mogę spokojnie polecić.
 

imakowski

New member
Seavolv napisał:
A miał ktoś może do czynienia z sklepem neo24.pl bo bym się na nich skusił na tego LCD-ka co ważniejsze mają odbiór osobisty w Krakowie i to niedaleko mnie.

Hi, ja tez chce kupic ten model i tez jestem z okolic tego sklepu wiec moze kupimy razem i wytargujemy jakis rabacik przy zakupie grupowym ? :)

Pozdrawiam
Irek
 

Seavolv

New member
No można by coś może stargować. Jutro będę do nich dzwonił to się dowiem jak wygląda sprawa tych LCD i czy dadzą jakiś rabacik na 2 szt :D Zastanawia mnie tylko jedna sprawa:
Orientuje się ktoś jakie ten tv ma wymiary opakowania bo chyba takie lcd trzeba przewozić na stojąco? I martwi mnie że chyba do auta nie wejdzie :D.
 
Ostatnia edycja:

Lord Rayden

New member
Też na razie zastanawiam się gdzie kupić swojego 656 40 cali. Cena gra rolę ale bezpieczeństwo też. W neo 24 rzeczywiscie masz odbiór osobisty w Krakowie, we Wrocławiu i jeszcze gdzieś. Ale tam raczej drogo (i chyba go teraz nie mają). Sirius.pl ma swoje przedstawicielstwa chyba w Krakowie też. Kumpel kupił tam 37cali 656, przysłali mu po 3 dniach kurierem. Ale chyba do 40tki nie mają odbioru osobistego (tak mi coś mówił gość z działu sprzedaży we Wrocławiu - i tak kurier i tak.). Nasz Kiki z forum też ma ten sprzęt, spytaj go może.
 
Ostatnia edycja:

dinar

New member
Można położyć jest zabudowany steropianem,nic mu nie będzie,
mój był z zamontowaną nogą nawet,szer. to około 40cm, 110cm-80cm.
 

***mach***

New member
Jak w Krakowie to tylko Zadowolenie. To jest sklep Mix elektronics więc najwiekszej hurtowni w Małopolsce. I tak wszystkie sklepy internetowe biorą towar od nich, wiec jest to najpewniejsze źródło. Sam u nich kupowałem wiele razy i byłem zadowolony :)
 

Seavolv

New member
Dzwoniłem do MM ile ten tv kosztuje, oczywiście już ich nie mają ale cena 4699zł jakoś małą nie jest zwłaszcza że widziałem go w środę w MM i kosztował 4999zł :p
 

***mach***

New member
zadwoń do nich i się spytaj czy nie mają. Jak ja kupowałem plazme rok temu tez zamowilem najpierw w zadowolenie, po 1 dniu dostalem potem info ze nie moga zrealizowac towaru bo nie maja towaru w magazynie. Wiec zamowilem w innym sklepie który twierdził ze maja go w magazynie. Odbiór się przeciągał a ostatatecznie sprzęt i tak był z Zadowolenie.
 

portalis

New member
Kupiłem ten model w superlcd*pl, bo tam gdzie mieszkam dostawa firmowa byla w cenie TV. Za sprzęt płaciłem jak telewizor już stał i grał - to duży plus. Dobry kontakt ze sklepem - szybko odpowiadają na korespondencję email. Przed kupnem warto zwrócic uwagę na to, jaka jest gwarancja: europejska czy Samsung Polska.
 

Seavolv

New member
***mach*** napisał:
zadwoń do nich i się spytaj czy nie mają. Jak ja kupowałem plazme rok temu tez zamowilem najpierw w zadowolenie, po 1 dniu dostalem potem info ze nie moga zrealizowac towaru bo nie maja towaru w magazynie. Wiec zamowilem w innym sklepie który twierdził ze maja go w magazynie. Odbiór się przeciągał a ostatatecznie sprzęt i tak był z Zadowolenie.
Niestety brak tych lcd. Jak nie ma na stronie nie mają, taka była odp. po telefonie do nich.

Ps Tutaj jest dobra oferta :D
 

ormats

New member
Seavolv napisał:
A miał ktoś może do czynienia z sklepem neo24.pl bo bym się na nich skusił na tego LCD-ka co ważniejsze mają odbiór osobisty w Krakowie i to niedaleko mnie.

Kupowalem u nich miesiac temu lodówke. Wszystko bez najmniejszego problemu , po 2 dniach mialem towar w domu. Polecam.
 

Seavolv

New member
A powie mi ktoś czym się różni gwarancja "europejska od "Samsung Polska"?
Modele z gwarancją producenta są ogólnie droższe i w jednym sklepie pani oferowała mi tv w zależności od gwarancji 100zł różnicy
 
Do góry