Galaxy S7 zostaną przedstawione w dniu 7 marca ?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Czy Galaxy S7 zostaną przedstawione w dniu 7 marca ?
main_s7main.jpg

Wydaje się że jesteśmy bardzo blisko oficjalnej daty premiery Samsunga Galaxy S7. Niektóre pogłoski mówią, że prezentacja odbędzie się w USA w pierwszym tygodniu marca, w rok po ogłoszeniu poprzednich modeli.

W nieco ponad miesiąc będzie w końcu ogłoszony, długo oczekiwany Samsung Galaxy S7. Właśnie taki termin wyznaczyła koreańska firma do uruchomienia nowego flagowego modelu czyli Galaxy S7.
Prezentacja ma się rozpocząć na amerykańskiej ziemi i ten rynek został wybrany do rozpoczęcia sprzedaży.
content_small_SM-G925IZDAINS-625537-0.jpg

Będą dostępne nawet trzy modele. Oprócz "klasycznej" S7 i S7 Edge z 5,1 calowym wyświetlaczem, będziesz też fablet o przekątnej 5,7'' i rozdzielczości Ultra HD. Procesory stosowane będą nowej wersji Exynos 8 i Qualcomm Snapdragon 820 - oba produkowane przez firmę Samsung i oparte o architekturę 14 nm - Low-Power Plus. Wybór producenta będą się różnić w zależności od rynku.

content_small_touch-screen-1023966_1920.jpg

Posiadać będzie 4 GB pamięci RAM, 32 lub 64 GB pamięci wewnętrznej, 12-megapikselowy aparat główny, który osadzony jest w obudowie. Całość uzupełnia nowy czujnik zdolny do przetwarzania zdjęć oraz przednia kamera o rozdzielczości 5 megapikseli. Wśród najważniejszych funkcji oferowanych to dotykowy 3D, w odpowiedzi na Apple, powrót do rozszerzenia pamięci za pomocą kart micro SD, złącza USB typu C. Oczywiście ma być już nowa wersja systemu Android czyli Zefir.
dday
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jedyna realna różnica, to możliwość rozszerzenia pamięci za pomocą karty SD. Czyli generalnie "da się". Mam wrażenie, że celowo pominęli tą możliwość w S6. Z plotek, krążą też informacje o wodoszczelności. Ile w tym prawdy, nie wiadomo. Ponoć, tylny panel ma występować w jednym kolorze, zmieniać się ma tylko kolorystyka frontu. To tyle z plotek i rzekomych przecieków, a jak będzie to się przekonamy.
 

collider

New member
Bez reklam
Wspominalem juz o tym w innym temacie, ze nowy Iphon zostanie pozbawiony gniazda Jack 3,5mm. Pod tym newsem byly tez wpisy, ze podobnie zrobi Samsung. Jestem bardzo ciekawy.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kolejny, czyli który z kolei? Mi tam się nic nie zacina, a już na pewno nie więcej jak konkurencja, z naciskiem na iP.
 

vectra1

Member
Bez reklam
Do audiofilskiej jakości chyba mu daleko, ale dla przeciętnego użytkownika pewnie gra nieźle.
W przypadku Note 4 masz do wyboru wersje z DAC Wolfsona która gra lepiej od "zwykłej"
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
U mnie jakoś się zbiegną terminy w firmie do wymiany telefonu I pewnie będę obserwował
O Nowym Samsungu co napiszą nowi posiadacze !
Na razie mam 4 telefony LG G 4 i nie mogę na prawdę napisac złego słowa o LG !!!!
Poczekam i przedewszystkim zobaczę ile $ będzie kosztował !?
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Podstawową rzeczą, która ma być poprawiona w S7 to bateria. Obecnie S6 trapi notoryczne rozładowywanie sie jej i konieczność ladowania codzien. Baterie tej pojemności co w S6 to mialem w S4 gdzie ekran byl "tylko" Full HD i ledwo starczala na 2-3dni.
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Hmmm...
To będziemy sobie tylko mogli pogadać !
Bo przy tej rozdzielszości to widać że rewelacji na pewno nie będzie !
Myślę sobie że jak używasz Wszystko na MAX to na pewno takie maleństwo ( Bateria )
Nigdy nie będzie taka jak w Tablecie albo w Kompie !
 

Ruter19

New member
I po co piszesz takie głuoty że iP sie zacinaja ? ja tobie moge udowodnic ze zatne Samsunga S6 !!! znajomi potwierdzaja ze czasem maja zacinke w galerii i trzeba odczekac a takze w zakladkach xD ale ogolnie sa zadowoleni xD np S6, Edge wlaczylem Kontakty->SMS->Galeria->wlaczylem filmik i szybko chcialem go wylaczyc i w tym momencie sie zacial na ok 5-10sek xD widac ze nie wyrabia Androidek z predkoscia. Stałem w sklpie z dziewczyna i sie smialismy ze co roku to samo. Ps jak wyjdzie S7 to juz na 100% nakrece filmik i dam na YT !!!
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
I po co piszesz takie głuoty że iP sie zacinaja ?

Po jajco.

Żyj dalej w Matrixie, a może napisz ile Ty masz tych iP czy iPadów w domu, że taki znawca praktyk jesteś, bo z moich doświadczeń wynika, że te urządzenia są równie dalekie ideałom, jak konkurencja w postaci Androida.

Apple zrobiło kawał dobrej roboty, wypromowali smarty/tablety, dodatkowo oparte na niemal doskonałym systemie iOS, ale to tylko "niemal". Bo system też się wykłada, zawiesza, gubi zasięg i powiedziałbym, że obecnie częściej jak ten w Andku na S6. Pisząc częściej, nie mam na myśli kilka razy na dzień, a generalizując statystycznie, czyli może to być raz na tydzień, miesiąc, bądź w konkretnych przypadkowych akcjach.
 
Ostatnia edycja:
Do góry